Lenovo Legion 5 17ITH6H nasıl?

nikolateslaxx

Hectopat
Daha fazla  

Bu model hakkında ne düşünüyorsunuz? Şarj adaptörü değerini bulamadım acaba bataryayı besleyebilir mi? Ekran Kartı Max-P mi? Başka öneriler de alabilirim 30.000 TL'ye kadar(Excalibur, Monster, Acer, GameGaraj harici)

Güzel Assında. Satın Alma Sitesi Olarak İtopya'yı Önermem Gelme Süresi, İletişim Sıkıntıları, Sorumsuzlukları VB. Sorunlar Yaşadım. Vatan Bilgisayar VB. Öneririm.

5 Pro'yu 16 ya almıştım nereden nereye. Sanki 20 sene önce aldım. Uluslar hak ettikleri gibi yaşıyorlar. Ama içinde hak etmeyenlerde nefes alıyor, çocuk büyütüyor. Adalet foseptik çukuruna düşmüş.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kusura bakmayın, batarya besliyor ama biraz düşüşler olabiliyor yükte diye biliyorum. Ekran kartı 130W. Acer modelinin gene de incelemesini atayım bütçeye göre iyi model çünkü belki kafaniza yatar
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Legion Timespy sonuçları

Acer Timespy sonuçları

İşlemci olarak ikisi de ısınan bir işlemciye sahip. Nitro'nun paneli kötü ve 15.6 inç. Legion'ın 17.3 inç avantajı var lakin 12. nesil işlemciye sahip değil. Oyun açısından rtx3060 performansları aynı seviyede. Oyun amaçlı almayı düşünüyorsanız 17.3 inç avantajı ve panel kalitesi yüzünden legion tercih edilebilir.

Mağazasına gidip alacağım.

Bende mağazadan masaüstü bir PC aldım klavye bozuktu s tuşundan ses çıkmıyordu götürdük almadılar. Eğer alabilirsen Vatan Bilgisayar'ı öneririrm.

Yeni konular

Geri
Yukarı