Lenovo Legion 5 2021 nasıldır?

GFBurhan

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba herkese.

Bir konuda düşüncenizi almak istedim. Yakın zamanda bir laptop almak istiyordum, hatta şu an Hepsiburada'da ve MediaMarkt gibi sitelerde bulunan.

Bu laptopu cok begendim. Hem kasa olarak hem şıklık olarak hem de araştırmalarıma gore bir sıkıntısı yokmus kronik sorun gibi. Fakat fark ettim ki bu laptopun yeni RTX 3000 serisi ve yeni AMD 5000 serisi işlemci ile beraber yenileri bu mart ayında yurt dısında cıkacakmıs.

Ve Legion 5 2021 almak istiyorum. Fiyatı 759 dolardan baslayacak ve ürün yurt dısından getirteceğim bu yüzden uyguna gelecek. Fakat size sormak istediğim yurt dısından getirteceğim için farklı bir model önerir miydiniz? Yoksa bu laptop iyi bunu alabilirsin mi dersiniz fikrinizi almak istedim.

Şimdiden teşekkürler.

Laptop budur; Lenovo Legion 5 15-inch (2021) Price (04 Feb 2021) Specification & Reviews । Lenovo Laptops

Merhaba herkese.

Bir konuda düşüncenizi almak istedim. Yakın zamanda bir laptop almak istiyordum, hatta şu an Hepsiburada'da ve MediaMarkt gibi sitelerde bulunan.

Bu laptopu cok begendim. Hem kasa olarak hem şıklık olarak hem de araştırmalarıma gore bir sıkıntısı yokmus kronik sorun gibi. Fakat fark ettim ki bu laptopun yeni RTX 3000 serisi ve yeni AMD 5000 serisi işlemci ile beraber yenileri bu mart ayında yurt dısında cıkacakmıs.

Ve Legion 5 2021 almak istiyorum. Fiyatı 759 dolardan baslayacak ve ürün yurt dısından getirteceğim bu yüzden uyguna gelecek. Fakat size sormak istediğim yurt dısından getirteceğim için farklı bir model önerir miydiniz? Yoksa bu laptop iyi bunu alabilirsin mi dersiniz fikrinizi almak istedim.

Şimdiden teşekkürler.

Laptop budur; Lenovo Legion 5 15-inch (2021) Price (04 Feb 2021) Specification & Reviews । Lenovo Laptops

Hocam R74800h zaten çok güçlü bir işlemci, RTX 2060 gibi bir kart da var yanında. Eğer mart ayında alacaksanız 5.nesil bekleyebilirsiniz.

Hocam adam 5K'ya alacak siz niye önerdiniz bunu:D.

Hocam R74800h zaten çok güçlü bir işlemci, RTX 2060 gibi bir kart da var yanında. Eğer mart ayında alacaksanız 5.nesil bekleyebilirsiniz.

Hocam adam 5K'ya alacak siz niye önerdiniz bunu:D.
Ben 3060 ve Ryzen 5000 serisini bekleyim diyorum zaten 1 ay kalmıs cıkmasına .

Ve evet ben 7500 TL ye almıs olacagım amerikadan geleceği için :D

Hocam selamlar,
Yurt dışından nasıl getireceksiniz? Ben de yurt dışından almak istiyordum ancak tam emin olamadım, yardımcı olur musunuz?

Ben de Legion 5'in bir başka modelini almayı düşünüyorum. Genel olarak Legion serisi diğer marka modellere göre daha iyi donanımları daha uygun fiyata sunmuş gibi geldi bana. Mart ayında Ukrayna'dan alacağım. Umarım bu RTX30 ve Ryzen 5000 serisine denk gelebilirim de onlardan alırım diye umut ediyorum. Sana şimdiden iyi kullanımlar dilerim.

Ben 3060 ve Ryzen 5000 serisini bekleyim diyorum zaten 1 ay kalmıs cıkmasına .

Ve evet ben 7500 TL ye almıs olacagım amerikadan geleceği için :D
Hocam ben de aynı hesap sizin gibi kardeşime getirtecektim Amerikadan. Ancak bahsettiğiniz 3060lı 2021 modellerini bulamadım siz erişebildiniz mi?

Geri
Yukarı