Lenovo Legion 5 5600X RTX 3060 11.999 TL'ye alınır mı?

Hocam aynı yerden benimde şuan sıkıntım var kullanışta ekranda bi sorun yok ama dediğiniz gibi yakından bakınca ışık sızması var siz ne yapmıştınız iade etmiş miydiniz

Eki Görüntüle 1171282
Ve şuan bi sıkıntı var mı sizin
Yok etmedim, 12 gün oldu bir sıkıntı yok. Sizde de varsa demek ki bazı cihazlarda kronik bir problem olabilir. Eğilince çok az bir ışık sızması dışında hiç bi sıkıntısı yok, iade etmeye gerek duymadım bu yüzden.

Lütfen bu laptopun sahipleri ya inceleme makalelerinin linklerini ya da yaptıkları(mümkünse hepsi) bütün testlerin sonuçlarını yazarsa çok mutlu olurum uzun zamandır laptop bakıyorum ve bazı videolarda laptop 95 dereceleri görüyor kafam çok karıştı bir yardım etseniz.

- En ağır test ettiğim oyun Control oyunundaydı her şeyi en yükseğe alıp RTX açık bir şekilde test ettim işlemci en fazla anlık 86 dereceye ekran kartı 78 derece civarları gezdi diye hatırlıyorum.
(Köşelerinden 2 silgiyle kaldırıp kullanıyorum).
- Normal kullanımda video falan izlerken gayet sessiz çalışıyor.
- Klavyenin sağ tarafı ağır bir oyun oynarken gerçekten ısınıyor.

benimde ayni sekilde bilmeyen birisi anlayamaz zaten böyle alttaki plastiğe dokununca sanki tam orası oturmamış gibi sızma da az oluyor zaten çok böyle rahatsız eden bi şey değil bende etmeyi düşünmüyorum ileride sıkıntı olucak bı şeye benzemiyor suanlık
Yok etmedim, 12 gün oldu bir sıkıntı yok. Sizde de varsa demek ki bazı cihazlarda kronik bir problem olabilir. Eğilince çok az bir ışık sızması dışında hiç bi sıkıntıı yok, iade etmeye gerek duymadım bu yüzden.

Yok etmedim, 12 gün oldu bir sıkıntı yok. Sizde de varsa demek ki bazı cihazlarda kronik bir problem olabilir. Eğilince çok az bir ışık sızması dışında hiçbir sıkıntısı yok, iade etmeye gerek duymadım bu yüzden.

Daha önce kontrol etmiştim ve bende yok demiştim ışık sızması. Bugün fark ettim aynı yerde ışık sızması oluştu benim cihazda da ve ben menteşedeki filmi kaldırmadım, demek ki filmle alakası yok. Özellikle eğilip bakmayınca kesinlikle farkedilmiyor aynı seninki gibi. Ama elimle hafifçe bastırdım ve şu an yerine yapıştı bezel sızma da geçti.
Teşekkürler hocam bir de geekbench testi yapar misin?

Yaparım tabii ama eski RAM'lerle yapma imkanım kalmadı artık.

Hayırlısı olsun bir hayli işe yaramış gözüküyor muhtemel Adobe Premiere Pro'da hem hızlı olması hem de 32 GB olması benim de işime çok yarayacak...

Teşekkürler, Premier'de ne kadar fark ettirir bilemem ama cihazın genel performansına kesinlikle etkisi var. En başında 1RX16 belleklerin kullanılması hataymış zaten.

Daha önce kontrol etmiştim ve bende yok demiştim ışık sızması. Bugün fark ettim aynı yerde ışık sızması oluştu benim cihazda da ve ben menteşedeki filmi kaldırmadım, demek ki filmle alakası yok. Özellikle eğilip bakmayınca kesinlikle farkedilmiyor aynı seninki gibi. Ama elimle hafifçe bastırdım ve şu an yerine yapıştı bezel sızma da geçti.

Eski RAM'lerle alabilecegin puani tahmin edebiliyorum zaten.

Merhaba arkadaşlar bu bilgisayarı çok beğeniyorum. Alanlara hayırlı olsun. Şuan Hepsiburada da 13.999 tl sizce black friday beklemeli miyim? Yoksa bu fiyattan almak mantıklı olur mu? Bir kaç hafta önce 11.999 tlye satıldığını bildiğim için de 14k tl çok fazla geliyor gözüme bu laptop için… Black friday veya daha erken bi vakitte tekrar indirime girme ihtimali var mıdır? 14 bin tlye almamı tavsiye eder misiniz?

Ben de bastırıp yapıştırmayı denedim ama yapışmadı, şu anlık 3 kişi bu sorunu yaşıyoruz. Demek ki bizlik bir şey yok üretim aşamasında olan kronik bir sorun sanırsam.

Geri
Yukarı