Lenovo Legion 5 alınır mı?

26mert2

Hectopat
Daha fazla  
10.400 TL'ye Legion serisi olduğu için alınır mı? Oyun elbette oynayacağım ama bilgisayar için sadece donanımın önemli olmadığını düşünüyorum, yanında getirdiği şeyler de önemli bence. Ne önerirsiniz?

Ayrıca bu modeli de düşündüm fakat alan bir kaç arkadaş kronik sorunlu olduğunu söyledi emin olamadım.

10.000 TL'ye 1650 Ti almak saçma bir şey. Sırf işlemcisi AMD'nin son modeli diye verilmez o kadar para. i7 10750H olan sistemlere bakabilirsiniz.

Asus tuf serisine nedense bir türlü ısınamadım. Legion serisi gerek ekranının kalitesi gerek soğutması ve tabiki m2 ssd’sinin hızı bakımından çok önde. Msi’ın birkaç modeli gözüme takıldı trendyolda indirime girmiş. Ama legion kadar dolu değiller.

Legion daha verimli soğutmaya sahip ve daha üst model donanımlarda da bu kasa kullanılıyor ve malzeme kalitesi olarak da uzun vadede sağlamlık adına daha iyi olacaktır.

Ryzen 4000 serisinin intelden daha iyi olduğunu düşünüyorum. Benim sorum aslında malzeme kalitesinden kısıp sırf donanım için daha düşük kalitede laptop alınır mı ?

Geri
Yukarı