Lenovo Legion 5 alınır mı?

Hyrooa

Hectopat
Makaleler
1
Yer
Bursa
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Merhaba arkadaşlar. 1, 2 haftadır oyuncu laptopu arıyorum ve Amazon'dan Lenovo Legion 5 Laptop 15.6" 1920x1080 Full HD 120Hz Parlama Önleyici Oyun Dizüstü Bilgisayar Oyun Dizüstü Bilgisayar (AMD Ryzen 7 4800H, 16GB RAM, 512 GB SSD, NVIDIA GeForce RTX 2060, DOS) Siyah: Amazon.com.tr laptopu buldum. Hem fiyat hem donanım hem de görünüş açısından beni tatmin etti.
Fakat oyun testlerine bakınca aklıma soru işaretleri takıldı.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu videonun 04.07, 07.44 08.30 10.00 dakikasında evet FPS yüksek fakat sanki akıcılık sorunu var gibi geliyor.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Bu videoda Fortnite ve GTA 5 performansları bana çok kötü geldi GTA 5 50 FPS'lerde sürünüyor.

Bir tek bu videodaki değerler normal geldi bana.

Bilmiyorum belki sadece bana öyle geliyordur. Bu laptopu alınır mı sizce?

Hocam bu konularda biraz cahilim çok bilmiyorum piyasayı.

Hocam Amazon'daki laptop yurtdışından geliyor, ayrıca garantisi Türkiye'de geçmiyor diye biliyorum 1000₺ fazla ver Hepsiburada'dan al.
Düzenleme: Yurt dışından gelen ürünlerde klavyede sesli harfler olmaz ayrıca priz uçları için dönüştürücü almanız gerekli.

Hepsiburada'daki aradaki farkı hak ediyor bence, çünkü:
En önemlisi ekran 120Hz %45 NTSC(Ideapad Gaming 3 ekranı)
Klavye Almanca qwertz(qwertz olmasına dikkat) ve RGB değil tek renk beyaz.
Batarya 60 wh.
Ve Türkiye garantisi yok. (belki de Amazon kendi garantisini sağlıyordur bilmiyorum)
Legion M300 mouse çıkmıyor(mouse'a mı takıldın diyeceksiniz, evet takıldım. Mouse fiyatları bile aldı başını gitti laptop yeni iken Mouse'unda yeni olması daha hoş olur.)
Bence bunlar gayet yeterli sebepler. Yinede araştırmanız için teşekkürler hocam, emeğinize sağlık.
Ben de Legion 5 aldım. Hepsiburada'dan almak daha mantıklı.

Yeni konular

Geri
Yukarı