Lenovo Legion 5 alınır mı?

Bütçe
18000

oceanfox

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba, linki aşağıda bırakıyor olacağım. İndirim ile ortalama 17.800₺ oluyor. Alınır mı? Site güvenilir mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Site güvenilir ürün yurtdışından geliyor diye biliyorum.
İşte siteye baktım,güvenilirmiş ama gelecek olan yere güvenemedim. Fiyat çok iyi geldi Legion 5 için ama Lenovo'nun sitesinde ürünü görmek istedim ama bulamadım.

Sonunda T7 Tulpar v25.1 alıcam gibi gözüküyor fakat Legion 5 gibi bir avantaj varken kaçırmak istemiyorum. Lütfen desteklerinizi esirgemeyin.

İşte siteye baktım,güvenilirmiş ama gelecek olan yere güvenemedim. Fiyat çok iyi geldi Legion 5 için ama Lenovo'nun sitesinde ürünü görmek istedim ama bulamadım.

Sonunda T7 Tulpar v25.1 alıcam gibi gözüküyor fakat Legion 5 gibi bir avantaj varken kaçırmak istemiyorum. Lütfen desteklerinizi esirgemeyin.
Legion 5 güzel alınır bildiğim kadarıyla ürün Amerika'dan geliyor diye biliyorum yani bir sıkıntı yaşamazsınız diye düşünüyorum.

Legion 5 güzel alınır bildiğim kadarıyla ürün Amerika'dan geliyor diye biliyorum yani bir sıkıntı yaşamazsınız diye düşünüyorum.
Peki klavye? Bilmediğim için sormak durumunda kalıyorum. İngilizce karakterler bulunan klavyesi ile geliyor anladığım kadarıyla bu yüzden Türkçe'de kullanılan ö,i,ş gibi karakterleri nasıl kullanacağım?

Windows'tan Türkçe klavye seçiyorsun sonrasında klavyede Ö, I, ş olmamasına rağmen Türkçe klavyede onun yerine denk gelen tuşa bastığın zaman yazıyor. Ben de İngilizce klavye kullanıyorum bir sıkıntısı olmuyor.

Arkadaşlar Lenovo Legion 5 alıyorum, kendinize iyi bakın 😁😁

Cihaz güzel hocam, hayırlı olsun. Ben de gün için de Newegg'ten sipariş verdim ancak Papara tarafından kartıma iade geldi. Newegg Hesabımı da banlamış üstelik :) Ben ne olduğunu bile anlamadım. Ne bir bilgilendirme maili ne de başka bir şey yok.

Ben de şu cihazı istiyordum, inanması zor ama RTX 3060.:

Son düzenleme:
Cihaz güzel hocam. Ben de gün için de neweegg'ten sipariş verdim ancak papara tarafından kartıma iade geldi. Newegg Hesabımı da banlamış üstelik :) Ben ne olduğunu bile anlamadım. Ne bir bilgilendirme maili ne de başka bir şey yok. İnanması zor ama rtx 3060.

Ben de şu cihazı istiyordum :
Oh, çok üzgünüm umarım mantıklı bir cevap verebilirler size..
Hayırlı olsun güle güle kullanın
İnşallah güzel günlerde kullanırım, teşekkür ederim.

Yeni konular

Geri
Yukarı