Lenovo Legion 5 alınır mı?

Bütçe
18000
Oh, çok üzgünüm umarım mantıklı bir cevap verebilirler size.

Teşekkürler. Muhtemelen Papara onay vermedi. Beni aradıklarında onay vermiştim ancak iadeden sonra destek ekibi biz sizi aramadık diyor. Ayrıyeten "[email protected]" mailine de itibar etmemem gerektiğini söylediler :)
Neyse hayırlı uğurlu olsun tekrardan, sağ salim gelsin şu makine.

Teşekkürler. Muhtemelen Papara onay vermedi. Beni aradıklarında onay vermiştim ancak iadeden sonra destek ekibi biz sizi aramadık diyor. Ayrıyeten "[email protected]" mailine de itibar etmemem gerektiğini söylediler :)
Neyse hayırlı uğurlu olsun tekrardan, sağ salim gelsin şu makine.
Tekrardan merhaba, umarım sorunlar düzelir. Ürünü iptal ettim çünkü NewEgg müşteri temsilcisi ile görüştüğüm de içime kurt düştü. Ürün yurt dışından geliyor ve ülkemizde garantisi yok. Elbette bunu anlıyorum ama işin detaylarına inmek istedim ve ürünü gönderen firmanın, ürün için kendi bölgelerinde (Amerika) garantisi var mı diye sordum. Satıcı herhangi bir garantiyi bile vermiyormuş. Sadece 30 gün içinde iade hakkımız var yani iki ay sonra bozulsa muzdarip olacağım bu yüzden içime sinmedi ve iptal ettim.

Tekrardan merhaba, umarım sorunlar düzelir. Ürünü iptal ettim çünkü Newegg müşteri temsilcisi ile görüştüğüm de içime kurt düştü. Ürün yurt dışından geliyor ve ülkemizde garantisi yok. Elbette bunu anlıyorum ama işin detaylarına inmek istedim ve ürünü gönderen firmanın, ürün için kendi bölgelerinde (Amerika) garantisi var mı diye sordum. Satıcı herhangi bir garantiyi bile vermiyormuş. Sadece 30 gün içinde iade hakkımız var yani iki ay sonra bozulsa muzdarip olacağım bu yüzden içime sinmedi ve iptal ettim.

Teşekkürler, şaşırdım 😃 Garanti nasıl olmaz yahu, Lenovo uluslararası garanti vermiyormuymuş? Yani hiç değilse 1 sene garanti olurdu ya. Benim ürünun yorumlarında ASUS destek ekibi öyle diyordu en azından.

Ben bahsettiğimiz, linki paylaşılan Asus'uda sordum ve bana onunda herhangi bir garantisinin olmadığını altını çize çize söyledi. Uluslararası Garantisini sorduğum halde...
700 TL verip 2 yıl koruma paketi alıyormuşuz eğer newegg'den garanti istersek. Ama uluslararası garanti için Asus ile görüşün denildi bana da.
Ki ASUS'un bu ürüne garanti vermemesi çok saçma olacak. Mail attım ancak hala dönüş alamadım.

Yeni konular

Geri
Yukarı