Lenovo Legion 5 alınır mı?

Bütçe
27000

sunbury

Femtopat
Daha fazla  
Herkese merhabalar, kararsız kaldığım bir konuda önerinizi almak istiyorum.

Buradaki ürünü almak istiyorum. 22.000 ile başlayıp buralara kadar çıkmak durumunda kaldım. Excalibur ve Monster ile alakalı yorumlardan sonra mecburen fiyatı yükseltmek durumunda kaldım.

m2 SSD 1 TB - 32 GB RAM ve GTX 3060 özelliklerinde önerebileceğiniz başka bir bilgisayar var mıdır ?

Teşekkürler, iyi günler.

16GB RAM ve 512GB SSD ile 3070 bulmak belki mumkün. Veya 3060 Legion 5 PRO...

Ama kaliteli mi? Evet.

3070 iceren OMEN daha iyi olur.

Gereksiz pahali. Aman aman bir kaliteyede sahip degil, hadi Pro veya 7 modeli neyse de, bu ortalama bir kaliteye sahip. O paraya 3070'li bir model rahatlikla bulunur.

Kullanım amacı nedir?
Oyun ve iş amaçlı kullanmayı düşünüyorum.

Yorumlarınız için teşekkürler, tekrar araştıracağım 3070li modelleri.
Gereksiz pahali. Aman aman bir kaliteyede sahip degil, hadi Pro veya 7 modeli neyse de, bu ortalama bir kaliteye sahip. O paraya 3070'li bir model rahatlikla bulunur.
Evet gerçekten çok pahalı. Fiyat grafiğine bakıyorum önceki aylardaki bilgisayar fiyatları son 5 ayda 2 katına çıkmış durumda

32 GB RAM'e pek takilma. Gereksiz fiyat arttiriyor. 16 GB yeterlidir. Eger isin icin 32 GB gerekliyse o zaman bakabilirsin.
İlerde yükseltebileceğim düzeyde bulabilirsem onu da listeme alacağım ama maalesef çoğu bilgisayar 2x8 şeklinde RAM olduğu için biraz sıkıntı oluyor.

Buna da bakacağım teşekkür ederim

Yeni konular

Geri
Yukarı