Lenovo Legion 5 alınır mı?

Bütçe
28-34 bin ₺
F/P açısından bu ürüne bakabilirsin fakat panel ve kasa kalitesi olarak düşük.

Panel ve kasa kalitesi olarak:

Son düzenleme:
Legion 5 gayet kaliteli. F/p laptop yerine kalite olsun dersen legion alınır. Hem de 2k ekran var.

F/P açısından bu ürüne bakabilirsin fakat panel ve kasa kalitesi olarak düşük.

Panel ve kasa kalitesi olarak:

Hocam sizce 3060 1440p yi besler mi?

Legion 5 gayet kaliteli. F/P laptop yerine kalite olsun dersen Legion alınır. Hem de 2K ekran var.

Hocam sizce 3060 1440P'yi besler mi?

Besler fakat uzun vade de yetersiz gelir. Attığım modeller 1080p ek olarak.

Katılıyorum bu bütçede sırf 3070 diye Nitro seviyesine düşülmemeli aradaki kasa kalitesi ve soğutma farkı büyük panel farkı ise uçurum.
Ben de bu şekilde düşünüyorum, açıklamada da belirtmiştim. Kasa ve ekran kalitesinin iyi olması önemli. Sizce önerilenlerden hangisi daha mantıklı olur? Ya da 35 bin ₺'ye kadar başka öneriniz var mı?

Ben de bu şekilde düşünüyorum, açıklamada da belirtmiştim. Kasa ve ekran kalitesinin iyi olması önemli. Sizce önerilenlerden hangisi daha mantıklı olur? Ya da 35 bin ₺'ye kadar başka öneriniz var mı?

Önceliklerinize göre en mantıklı seçenek Legion ve ROG ama mühendislik için kullanacağınızı söylemişsiniz o yüzden ROG'un kasası biraz sırıtabilir okul iş ortamında ve ekranı 2K değil, birkaç ay önce satılıyordu 2K'lı ROG ama şu an ya hiç kalmadı ya da zam geldi. Aynı zamanda Lenovo servis konusunda da üstte ASUS servisinden memnun kalınmadığını çok duydum.

Legion 5 gayet kaliteli. F/p laptop yerine kalite olsun dersen legion alınır. Hem de 2k ekran var.

Hocam sizce 3060 1440p yi besler mi?
3060, 1440 P açar ama Medium ayarlarda açar VRAM'i son derece düşük 1080 P için zar zor yetiyor Yeni oyunlar ultra için en az 8 GB VRAM istiyor malum.

Katılıyorum bu bütçede sırf 3070 diye Nitro seviyesine düşülmemeli aradaki kasa kalitesi ve soğutma farkı büyük panel farkı ise uçurum.
Nitro kalitesiz bir ürün değil zamanında M. Berker Güngör'de satın alıp technopat'ta incelemesini yaptı. Kendim acer kullanmıyorum ama kullananlardan kötü yorum işitmedim.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Yeni konular

Geri
Yukarı