Lenovo Legion 5 alınır mı?

Bütçe
28-34 bin ₺
Legion yerine acer nitro victus gibi alternatifler atmayin .
Legion eski islemci bile olsa sogutmasi kasa kalitesi uzun omruyle bu iki modeli dover.

Nitro kalitesiz bir ürün değil zamanında m. Berker Güngör'de satın alıp Technopat'ta incelemesini yaptı. Kendim Acer kullanmıyorum ama kullananlardan kötü yorum işitmedim.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Hocam bu inceledikleri kasa şu an bahsedilen kasayla aynı değil. Bu eski kasayı da yeni kasayı da kendi ellerimle inceledim kasası zayıf. Giriş seviye bir cihaz için sorun değil mesela bütçesi 18k olan birisi için seve seve 3050 Ti modelini öneririm önerdim de zaten ama bütçe 30klarda iken 10 FPS için kasa, soğutma ve panel kalitesinden vazgeçmek ne kadar mantıklı diye düşündüm. Legion için de ROG için de geçerli Nitro'dan bir üst seviye kalitedeler. Arkadaş zaten belirtmiş bunların onun için önemli olduğunu ve siz de biliyorsunuz ki Nitro vasat bir panel kullanıyor. Küçük bir performans kalitesi için büyük kalite ve panel farkından vazgeçmek mantıklı gelmedi sadece ki konu sahibi de böyle düşünüyor önceliği ekran olan birine Nitro önermek baştan yanlış zaten.

Hocam legion alın geçin. Soğutma, panel, batarya olarak nitrodan çok önde. Eğer laptop gibi değil kasa pc gibi kullanacaksanız nitro alın..

Adaptör ve batarya farkı büyük ortadaki daha ucuz diye yanılmayın 3. attığınız en mantıklısı.
Hocam ikisi aynı gibi duruyordu, dediğiniz gibi batarya ve adaptör farkı varmış. Sizce fiyat farkına değer mi?

Son düzenleme:
Hocam Legion alın geçin. Soğutma, panel, batarya olarak Nitro'dan çok önde. Eğer laptop gibi değil kasa PC gibi kullanacaksanız Nitro alın.

Hocam ikisi aynı gibi duruyordu, dediğiniz gibi batarya ve adaptör farkı varmış. Sizce fiyat farkına değer mi?

Bence değer ama iki model genelde aynı fiyatlarda takılıyor, büyük bataryalı olanı takip etmek lazım aynı fiyata yakalanabilir.

10 FPS diyemezsiniz 3070'in 2 GB VRAM avantajı var sırf kaliteli kasa için Ultra ayarlardan vazgeçeceksiniz.Ayrıca Arada 15-20 FPS fark var.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

3070 ve 3070 Tİ laptop'ları almanız daha iyi FPS ve grafik anlamında iyi olur ama 4050 Laptop'ı da alabilirsiniz illa ki 3060 alacaksanız. 85 W 4050 3060'tan daha iyi sonuç veriyor.

Son düzenleme:
10 FPS diyemezsiniz 3070'in 2 GB VRAM avantajı var sırf kaliteli kasa için Ultra ayarlardan vazgeçeceksiniz. Ayrıca arada 15-20 FPS fark var.

Attığın testteki 3060 115W. Legion 130W ve MUX Switch'e sahip.

Zephyrus'un ısındığını duymuştum ve 4050 hakkında hala çok bilgi yok elimizde TDP'leri paylaşmıyor satıcılar, kalan 3 cihaz da Premium bütün ihtiyaçlarınızı rahat görecek herhangi büyük eksisi olmayan cihazlar ama Omen Legion'dan bir adım önde işlemci ve RAM farkından. 2K ekran şart değilse Omen tercih edebilirsiniz.

Son düzenleme:
bunu almayın aldırtmayın işlemcisi dümdüz hatalı dying light 2de 5 dakika vakit geçirdim 100 dereceden çok zor düştü iade için başvurdum umarım edilir

bunu almayın aldırtmayın işlemcisi dümdüz hatalı dying light 2de 5 dakika vakit geçirdim 100 dereceden çok zor düştü iade için başvurdum umarım edilir
Hangi model hocam

Yeni konular

Geri
Yukarı