Lenovo Legion 5 alınır mı?

mustafatekin007

Femtopat
Daha fazla  
Bu laptopu almayı düşünüyorum. Sizce nasıl ve alınır mı? Peşin fiyatına 6 taksit ve satıcı Amazon'un kendisi. Almışken uzun ömürlü bir cihaz almak lazım. Soğutmasının ve kalitesinin iyi olduğunu söylüyorlar yorumlarda.
Ideapad Gaming 3 ile Legion arasında ne fark var?
Vakit ayırıp cevap yazan herkese teşekkürler.

Son düzenleme:
Alınmaz.Bu paraya Ryzen 7 model var.

İlla Lenovo olucaksa İdepad gaming 3 82K200JUTX modeli var onada bakabilirsin.

Alınmaz. Bu paraya Ryzen 7 model var.

İlla Lenovo olacaksa Ideapad Gaming 3 82K200JUTX modeli var ona da bakabilirsin.

Evet ASUS yada Lenovo düşünüyorum.

Evet ASUS yada Lenovo düşünüyorum.
Evet, Legion İdeapad'a göre daha iyi soğutması var ve Legion modelinin ekran kartı watt değeri daha yüksek. sağlamlık açısından çok bir fark olduğunu düşünmüyorum ama soğutma ve watt değeri için daha kotu bir işlemci almak bence mantıksız.Karar sizin.

Evet, Legion İdeapad'a göre daha iyi soğutması var ve Legion modelinin ekran kartı watt değeri daha yüksek. sağlamlık açısından çok bir fark olduğunu düşünmüyorum ama soğutma ve watt değeri için daha kotu bir işlemci almak bence mantıksız.Karar sizin.
Evet ben de bunu düşünüyorum tam olarak. Almışken olabilecek en sorunsuz cihazı alıp uzun vadede üzmeyecek ve memnun edecek cihazı arıyorum. Malum fiyatlar ortada.

Alınır. İşlemci gücüne ihtiyaç varsa 2K ekleyip bu modeli de düşünebilirsiniz.

Hocam ben de lenovo ya da asusa yönelmek istiyorum. Bu paylaştığım i7-11600h modelle arasında çok bir performans farkı var mıdır? Genelde oyun amaçlı kullanıcam.

Lenovo Legion 5 Dizüstü Bilgisayar, 15.6 inç WQHD, Intel Core i7-11600H, 16GB RAM, 1TB SSD, RTX3060 6GB, FreeDOS, 82JH002FTX https://www.amazon.com.tr/dp/B09LMMMLQ4?ref_=cm_sw_r_apann_dp_S2FYNCSXH72Z87VRCNMJ

Hocam ben de Lenovo'ya da ASUS'a yönelmek istiyorum. Bu paylaştığım i7-11600H modelle arasında çok bir performans farkı var mıdır? Genelde oyun amaçlı kullanacağım.

Lenovo Legion 5 Dizüstü Bilgisayar, 15.6 inç WQHD, Intel Core i7-11600H, 16GB RAM, 1TB SSD, RTX3060 6GB, FreeDOS, 82JH002FTX https://www.amazon.com.tr/dp/B09LMMMLQ4?ref_=cm_sw_r_apann_dp_S2FYNCSXH72Z87VRCNMJ

Oyun konusunda çok küçük fark olur hissetmezsiniz bile 5800H'ın rakibi 11800H o yüzden kağıtta daha üstün ama dediğim gibi hissedilecek bir fark olmaz ama render için falan kullanılacaksa R7 5800H daha iyi olur.

Alınır. İşlemci gücüne ihtiyaç varsa 2K ekleyip bu modeli de düşünebilirsiniz.

Üstünlük olarak işlemci Ryzen 7 5800H, çözünürlük 1440p ve depolama 1 TB. Çözünürlük ve depolama 2 kat. Sizce aradaki 2.200 TL farka değer mi? Daha uzun ömürlü olur mu? Batarya olarak iyi midir acaba günlük işlerde ne kadar süre gider? Bir de satıcı ve site güvenilir mi, risk ettiğimiz para az değil herhangi bir sorun çıkması durumunda bir başımıza kalmayalım.

Geri
Yukarı