Çözüldü Lenovo Legion 5 dahili ekran kartı görünmüyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

thespecialone

Decapat
Daha fazla  
Öncelikle merhaba arkadaşlar, geçen pazartesi Lenovo Legion 5'i Hepsiburada'dan satın aldım ve bugün teslim aldım.

Soracaklarım şunlar:
-Aygıt yöneticisinden baktığımda RTX 2060 dışında dahili bir AMD ekran kartı göremedim, bu modelde AMD'nin ekstra dahili bir ekran kartı kartı var mıydı?
-Bir de bu bilgisayarlarda driver güncelleme konusunda pek bir bilgim yok sadece ekran kartını güncelledim ve Windows Update'ten otomatik güncellemelerini yapabildim, işlemci güncellemesi falan oluyor mu bu laptoplarda?

Şimdiden cevaplarınız için teşekkür ederim.

Çözüm
-Aygıt yöneticisinden baktığımda RTX 2060 dışında dahili bir AMD ekran kartı göremedim, bu modelde AMD'nin ekstra dahili bir ekran kartı kartı var mıydı?

Radoen Vega 7 var, MUX Switch açık(hibrit kipi kapalı) olduğu için görmüyorsunuz.

-Bir de bu bilgisayarlarda driver güncelleme konusunda pek bir bilgim yok sadece ekran kartını güncelledim ve Windows Update'ten otomatik güncellemelerini yapabildim, işlemci güncellemesi falan oluyor mu bu laptoplarda?

İşlemci sürücüsü yoktur, diğer tüm güncellemeleri Lenovo Vantage'dan yapabilirsiniz.
Evet, yok. Her laptopta olacak diye bir kural yok ki hocam. 😃

Var hocam Radeon Vega 7, MUX Switch açıkken gözükmez.

Yeni konular

Geri
Yukarı