Lenovo Legion 5 Fan Sesi Sorunu

blockchainlover

Kilopat
Daha fazla  
Merhabalar. Bugün Lenovo Legion 5 kargom geldi. Jelatinleri çıkarıp bilgisayarı açtım fakat acayip bir fan sesi vardı. Sürücüleri kurdum hala ses devam ediyor. Ayrıca işlemci 42 dereceden birden 67 dereceye fırlayıp düşüyor. Şuan bunu yazarken 62 derece arkada Chrome'dan başka birşey açık değil. Teknik servise vermeyi düşünüyorum. Sizce iade mi edeyim yoksa teknik servise mi vereyim. İnternetten baktığımda kronik ekran problemi yaşayanlar fazlaymış ama benim ekranımda sorun gözükmüyor. Yardımcı olursanız sevinirim.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
1619268397828.png

Furmark yaptım değerler normal mi?

BIOS güncellemeyi deneyin fan denetimi ordan oluyor malum. Onun dışında kasayı açabilirsiniz garanti bozulmuyor kasaya ve bileşenlere zarar vermediğiniz sütece. Sorun cw de olabilir sesi tam ayırt edemedim ben. @Dark Lord of the Sith hocam ben müsait değilim pek sesi açamadım. Siz de bi bakar mısınız sese?

BIOS güncellemeyi deneyin fan denetimi ordan oluyor malum. Onun dışında kasayı açabilirsiniz garanti bozulmuyor kasaya ve bileşenlere zarar vermediğiniz sütece. Sorun cw de olabilir sesi tam ayırt edemedim ben. @Dark Lord of the Sith hocam ben müsait değilim pek sesi açamadım. Siz de bi bakar mısınız sese?
Ölü piksel de varmış cihazda. Tek çözüm iade.

Bana fan bir yere değiyor gibi geldi. Gerçi ölü piksel varmış, iade edecek.

Yeni konular

Geri
Yukarı