Lenovo Legion 5 laptop ile madencilik yapılır mı?

The_TURK_TR

Hectopat
Son düzenleyen: Moderatör:
Ortalama 45 MH/sn veriyor. Güç tüketimi ise 85W desek laptop ile birlikte ortalama 110W tüketir.
Ben 3060 ile 95 Watt'da ortalama 48MH aliyorum bence o daha fazla veriyordur. Ozellikle VRAM'ler Samsung cikarsa 60MH'a kadar yolu var o laptopun.

Son düzenleme:
Ben 3060 ile 95 Watt'da ortalama 48 MH/sn aliyorum bence o daha fazla veriyordur. Özellikleri VRAM'ler Samsung çıkarsa 60Mh'a kadar yolu var o laptopun.

Bilmiyorum hocam. Bazı kişiler UC yapmış. Belki düzgün ayarlarla 50 MH/sn görebilir.

Son düzenleme:
Laptopu, mining için mi alacaksınız?
yoksa zaten alıyorum boş durmasın kazım yapsın mantığı mı ?
ben 3070 Max-P ile 67MH/s kazım yapıyorum
Hocam bende hobi olarak ugrasiyorum da 3060 MaxP ile tavsiyelerinizi alabilirim 48'in ustune cikabilir miyim sizce? VRAM'ler Samsung.

1643211895242.png

Ekran görüntüsü alırken sıcaklık +1 oldu :)

Hocam bende hobi olarak ugrasiyorum da 3060 Max-P ile tavsiyelerinizi alabilirim 48'in ustune cikabilir miyim sizce? VRAM'ler Samsung.

Dostum bilgim yok maalesef, RAM oranı düşük diye hiç araştırmadım hiç bakmadım. Sana da bütçen var ise 8MB 3070 tavsiye ederim.

İnternette 3-4 video var 3060 Max-P için kontrol bir kontrol et

Eki Görüntüle 1283356

Ekran görüntüsü alırken sıcaklık +1 oldu :)

Dostum bşlgşm yok malesef, Ram oranı düşük diye hiç araştırmadım hiç bakmadım.. sana da bütcen var ise 8mb 3070 tavsiye ederim
Hangi mineri kullaniyorsunuz hocam? Birde benim RAM 1500'un ustunde stabilitesini kaybediyor biraz. Sizin RAM chipleri ne marka?

Hocam bende hobi olarak ugrasiyorum da 3060 MaxP ile tavsiyelerinizi alabilirim 48'in ustune cikabilir miyim sizce? VRAM'ler Samsung.
3060'ın oluru o kadar dah üstü olmaz zaten. En fazla 49-50 görebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı