Lenovo Legion 5 nasıl?

Amazon'da aynı fiyat bandında 1650 olan ama atıyorum 32 GB RAM'e sahip ya da 1660 Ti ve ekstra SSD'si olan aynı model laptoplar var Amazon'dan alışveriş yaptıysanız süreç sıkıntılı oluyor mu?

Alacağınızı laptop modeli atabilir misin? Avrupa Amazon diyorsan 1 ay civarı ne getiriyorlar.(Yanlış bilgim olabilir.)

Alacağınızı laptop modeli atabilir misin? Avrupa Amazon diyorsan 1 ay civarı ne getiriyorlar.(Yanlış bilgim olabilir.)
Biraz daha para bulursam bu da olabilir ekstrası ile bile 1TB SSD VE 1TB HDD bulmak kolay değil buy fiyata

Alacağı laptop gayet iyi. Vergi olarak 2.424, 48 TL olarak eklenecek. Gayet iyi fiyat çıkıyor. Ne zaman geleceği, getireceği bilmiyorum maalesef.

Kanka marka çok iyi kendine özel programları var fan hızı ağ önceliği gibi şeyler ayarlanabiliyor garanti süresindede gelip kapından alıyorlardı sanırım bakım istersen ben biraz geç öğrendim

Biraz daha para bulursam bu da olabilir ekstrası ile bile 1TB SSD VE 1TB HDD bulmak kolay değil buy fiyata
İkinci laptop geç gördüm. Alabiliyorsan al derim gayet iyi.

Geri
Yukarı