Lenovo Legion 5 nasıldır?

idealsistemim

Centipat
Daha fazla  
İyi akşamlar,

Çok uzun zamandan beri iş iş PC almaya çalışıyorum ancak maalesef Legion serisinde fiyatlar istediğim yerlere gelmedi. Özellikle Legion 5 Pro almak istedim ve alana kadar 12. nesil işlemciler geldi.

Bu linkteki ürün hakkında düşüncelerinizi öğrenebilir miyim?

Bildiğim kadarıyla Legion serisi kaliteli ve çok sevilen bir seri. Lenovo'nun en iyi serilerindendir hem iş için hem oyun için iyidir oyun bilgisyarları. Yani oyun yazıyor diye adamakıllı iş yapamam demeyin çünkü bileşenler ve cihaz iyi yapılır bu gibi serileride (genellikle)

Düz legiona bu parayı vermezdim.

ROG'ta webcam yok konu sahibi iş için dedi. He yukarıya kenara kamera yerleştirip kullanabilir ama haberiniz olsun @idealsistemim

haklı olabilirsiniz ancak intel işlemci gerekiyor

Sizin önerinizi alabilir miyim ?

11800H
12500H
12700H işlemcili öncelikli iş için kullanacak. Legion 5 Pro en iyisi bana göre ama fiyatlar malum.

Son düzenleme:
haklı olabilirsiniz ancak intel işlemci gerekiyor

Sizin önerinizi alabilir miyim ?

11800H
12500H
12700H işlemcili öncelikli iş için kullanacak. Legion 5 Pro en iyisi bana göre ama fiyatlar malum.

Legion bundan daha kaliteli asus kasası çok iyi değil.

Legion bundan daha kaliteli ASUS kasası çok iyi değil.

Cihaz Acer Legion daha kaliteli fakat devasa bir fark yok. Daha güçlü işlemcisi var yeni nesil cihaz.

Ben olsam kaliteden refakat edip Acer'ı alırdım. 12700H cidden çok iyi bir işlemci.
herhangi bir marka hakkında olumsuz yazmak istemiyorum, ancak Legion serisi özellikle Pro almak isterdim.

12700H işlemci gerekten fark yaratıyor gibi, tabi kağıt üzerinde, gerçek hayatta kullanımda ne kadar farkediliyor bilmiyorum.

Ancak benim kullandığım iş programları çok fazla işlemci çekirdeği ve H serisi istiyor. 12700H işlemci beni uzun yıllar götürebilir diyeceğim seneye 2 sene sonra bambaşka bir şey cıkacak.

aslında 11800H işlemcili uygun bir cihaz bulunabilse de bir çözüm.

Her ne kadar monitörle de kullanacak olsam, kasa kalitesi, marka algısı, soğutma sistemi, ve en önemlisi stabil çalışma konusu çok önemli.

Legion 5 Pro bu saydıklarıma yaklaşan bir cihaz. Aslında klavyesini beğenmesesem de Asus Rog Zeph G15/M16 da çok güzel cihaz ( ısınma :( )

Geri
Yukarı