Lenovo Legion 5 Pro 16ACH6H vs Lenovo Legion 5

Satıcıya telefonla ulaşıp sorabilirsiniz aslında, kendi siteleri de var ayriyeten bir bakın derim.
Mesaj yazdım ama dediğiniz gibi arayabilirim belki bir güzellik yaparlar
Satıcıya telefonla ulaşıp sorabilirsiniz aslında, kendi siteleri de var ayriyeten bir bakın derim.
Umarım siz de alabilirsiniz ben çok memnun kaldım.
İyi laptop zaten de işte fiyatlar maalesef çok yüksek bu fiyatlara 3080 alınıyordu bir kaç ay önce

Bu markalar ABD ve İngiltere'de kendi sitelerinden satış yapıyorlar, Türkiye'deyse satıcının inisiyatifine bırakılmışız kısacası.
Aynen öyle istediğin gibi konfigrede edebiliyorsun cihazı ama bizdeki satıcılar oradan ucuza belli modelleri getirip burda kactan satabilirse o fiyattan satıyor 3060 laptopu 60kya satan satıcı gördüm

Antikalık saklıyordur :D Bu arada oradan gelmiyor aslında yine TR klavye versiyonlarını Lenovo Türkiye getiriyor.
Benim alacağım modelde ing klavye yazıyor yurtdışı kesin tr modeli değil lenova tr yazdım onlarda satıcıların insiyatifine birakmis kimse kendi sitesinden satış yapmıyor bizi iplemiyorlar anlaşılan daha çok Avrupa ve Asya pazarına yöneliyorlar

Benim alacağım modelde ing klavye yazıyor yurtdışı kesin tr modeli değil lenova tr yazdım onlarda satıcıların insiyatifine birakmis kimse kendi sitesinden satış yapmıyor bizi iplemiyorlar anlaşılan daha çok Avrupa ve Asya pazarına yöneliyorlar
Evet o model İngilizce klavye. TR klavyelileri kast etmiştim. Benim Legion da İngilizce fakat sıkıntı olmuyor Windows ayarlarında Q Türkçe seçerek rahatça kullanıyorum.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı