Lenovo Legion 5 Pro alınır mı?

Alınır. İçerisindeki 3060 sınıfının en güçlüsü. Bu arada imkanınız varsa ve daha da uyguna geliyorsa standart L5'lerde de bakabilirsiniz eğer o ülkelerde çıktıysa.

@156318 kesin V20.3 över şimdi.
Şuan için sadece Legion 5 Pro var. 1 veya 2 ay içerisinde diğer modellerde gelir diye düşünüyorum bekleyip beklememek arasında kararsız kaldım.

Şuan için sadece Legion 5 Pro var. 1 veya 2 ay içerisinde diğer modellerde gelir diye düşünüyorum bekleyip beklememek arasında kararsız kaldım.
L5P panel, kasa ve soğutma açısından daha önde. Yani demek istediğim standart L5 ile arasında pozitif yönde fark var o yüzden değeceğini düşünüyorum.

Alınır. İçerisindeki 3060 sınıfının en güçlüsü. Bu arada imkanınız varsa ve daha da uyguna geliyorsa standart L5'lerde de bakabilirsiniz eğer o ülkelerde çıktıysa.

@156318 kesin V20.3 över şimdi.

5 Pro alma, V20.3 diye yerli ve milli markamız Monster'ın çıkardığı bir model var. Harika bir model, kasasından tut kalitesine, yazılımından tut performansına her yerinde üzülme potansiyeli olan şahane Uber bir model. Kesinlikle onu almalı. (!)

Yeni konular

Geri
Yukarı