Lenovo Legion 5 Pro alınır mı?

Panel kalitesi muazzam bir bilgisayar. Bence alınır. Sadece oyun oynayacaksan ve asıl monitörün varsa gerek yok ama oyunu "laptop" panelinden oynayacaksan hiç düşünmeden bunu almalısın.
Edit : Arkadaşında dediği gibi fiyat düşmesi beklenebilir ama biraz daha 18-18.500 civarına düşer bence.

Ürünü kullanan var mı?

RAM konusu nasıl?
Merhaba. Ram konusu ciddi bir problem olmamakla beraber aciliyet gerektiren bir durum gerektirmiyor. Daha önce bunu detaylıca ele aldım. Söylentiler ya da direkt değiştir diyenlere kulak asmayınız. Ek olarak Intel işlemcili modeller için herhangi bir aksiyon almanıza gerek yok. AMD işlemcili modeller için geçerli yukarıda yazdıklarım.

Ürüne gelecek olursak kesinlikle alınır. Fakat bu fiyata alınmaz. 16 - 16.5bin TL arasında satıyordu Teknosa. 20bin TL fiyat biçmeleri mantığa inanılmaz ayrkırı.

17K bütçe ile Cuma gününe kadar bekliyorum. Eğer L5Pro stoğu bulamazsam Monster T7 V25.1 alacağım. 15 gün koşulsuz, şartsız iade hakkım olduğu için bir deneyimlemek istiyorum. Hoşuma giderse ve bir sorun yaşamazsam bu şekilde ilerleyeceğim.

Geri
Yukarı