Lenovo Legion 5 Pro RTX 3060 nasıldır?

Exodia474

Centipat
Daha fazla  

Arkadaşlar bu cihazı stokta buldum. Bu cihazda MUX var mıdır? GPU 130W midir ve 16.149 TL fiyat iyi mi? Ryzen Edition olan modellere göre artısı eksisi nedir? Dell G15 5515 düşünüyorum. 2 bin lira fiyat farkı var ama kalite olarak aynı segment cihazı değiller. Malzeme anlamında ve ekran farkı var. Sizler ne diyorsunuz? 2 bin lira farka değecek midir? Bir de Legion 5'lerde RAM sıkıntısı konuşuluyor, Pro'da da aynısı geçerli midir?

Son düzenleyen: Moderatör:
PRO da da ram sıkıntısı var ama o kadar fark etmez ayrıca dell kasa kalitesi ve soğutma bir tık daha kötü tavsiyem Legion almanız bu fiyat da güzel şimdilik.

Hocam baya iyi duruyor ya :D Tek korkum 3060'ın 2k'yı besleyememesi ama Lenovo Intel bulunan bu üründe en azından ekranda bozulmayı engellediğini iddia ediyor. Fena yükseldim :)
@Dark Lord of the Sith @Turkish Kebab @Radeon RX 5500M Hocam bu model Türkiye'ye ilk kez geldi sizce nasıl?

3060 değerleri ;
NVIDIA®GeForce RTX™3060 dizüstü bilgisayar CPU'su, 6GB GDDR6, 1425MHz fabrika boost frekansı, 1702MHz gerçekleşen boost frekansı, maksimum grafik gücü 130W

Hocam baya iyi duruyor ya :D Tek korkum 3060'ın 2k'yı besleyememesi ama Lenovo Intel bulunan bu üründe en azından ekranda bozulmayı engellediğini iddia ediyor. Fena yükseldim :)
@Dark Lord of the Sith @Turkish Kebab @Radeon RX 5500M Hocam bu model Türkiye'ye ilk kez geldi sizce nasıl?

3060 değerleri ;
NVIDIA®GeForce RTX™3060 dizüstü bilgisayar CPU'su, 6GB GDDR6, 1425MHz fabrika boost frekansı, 1702MHz gerçekleşen boost frekansı, maksimum grafik gücü 130W
Besleyebilir hocam ama olmazsa 1200p ye alıp devam edersiniz 1600p yerine.
Çok güzel cihaz param olsa direk alırdım şahsen.

Geri
Yukarı