Lenovo Legion 5 Pro RTX 3060 nasıldır?

Ben niye 90-100 FPS aldım ya witcher 3 ultrada? Çok garip.
Bende de 5600H li normal legion var. Ben de o kadar alıyorum yaklaşık. 230 FPS imkansız. Size sormak istedigim bir olay var, nvidia sürücüsünü güncelledikten sonra arada pc takılmaya başladı, mouse kıpırdıyor ama hiçbir şeye tepki vermiyor sonra kendim kapatmak zorunda kalıyorum güç tuşundan, ya da 5-10 dakika beklersem kendi resetliyor. Daha sonra eski sürücüyü kurdum ve sorun geçti. Sizde de böyle bir olay var mı? Oyun oynarken vb değil ama internette dolaşırken falan oluyor hep.

Bende de 5600H li normal legion var. Ben de o kadar alıyorum yaklaşık. 230 FPS imkansız. Size sormak istedigim bir olay var, nvidia sürücüsünü güncelledikten sonra arada pc takılmaya başladı, mouse kıpırdıyor ama hiçbir şeye tepki vermiyor sonra kendim kapatmak zorunda kalıyorum güç tuşundan, ya da 5-10 dakika beklersem kendi resetliyor. Daha sonra eski sürücüyü kurdum ve sorun geçti. Sizde de böyle bir olay var mı? Oyun oynarken vb değil ama internette dolaşırken falan oluyor hep.
Bende böyle bir olay yok hocam. Nvidia sürücüsü güncel kullanıyorum

Benim bilgisayar günde 15 saat açık ve 2-3 günde bir kere oluyor belki çok sık kullanmayan biriyseniz farketmemiş olabilirsiniz. Bir de Hybrid Mode kapalıyken oluyor.
Anladım hocam. Az kullanmıyorum ama 15 saat açık da değil. Bilmiyorum yaşamadım hiç. Sizde sıcaklıklar ne durumda bu arada?

Yeni konular

Geri
Yukarı