Lenovo Legion 5 Pro RTX 3060 nasıldır?

Anladım hocam. Az kullanmıyorum ama 15 saat açık da değil. Bilmiyorum yaşamadım hiç. Sizde sıcaklıklar ne durumda bu arada?
Turbo boostu kapatmadan önce gpu-cpu ikiside 75-80 arası görmüştü en fazla. Turbo boost kapalıyken ise işlemci 60-70 arası takılıyor. Ekran kartı yine aynı en fazla 80 i gördüm.

Bende de 5600Hli normal Legion var. Ben de o kadar alıyorum yaklaşık. 230 FPS imkansız. Size sormak istedigim bir olay var, NVIDIA sürücüsünü güncelledikten sonra arada PC takılmaya başladı, mouse kıpırdıyor ama hiçbir şeye tepki vermiyor sonra kendim kapatmak zorunda kalıyorum güç tuşundan, ya da 5-10 dakika beklersem kendi resetliyor. Daha sonra eski sürücüyü kurdum ve sorun geçti. Sizde de böyle bir olay var mı? Oyun oynarken vb değil ama internette dolaşırken falan oluyor hep.

Benim gözüme çarpan tek sorun masaüstünde sağ tık yaptıktan sonra 1-2 saniyeliğine falan donuyor, seçenekler gelmeden hemen önce. Tekrar sağ tık yapınca olmuyor arka arkaya. Onun dışında bir sorun yok, dediğiniz gibi özellikle.

Benim gözüme çarpan tek sorun masaüstünde sağ tık yaptıktan sonra 1-2 saniyeliğine falan donuyor, seçenekler gelmeden hemen önce. Tekrar sağ tık yapınca olmuyor arka arkaya. Onun dışında bir sorun yok, dediğiniz gibi özellikle.

NVIDIA sürücüsünü eski versiyona döndürdüm, o günden beri donma olmadı hocam.

Geri
Yukarı