Lenovo Legion 5 Pro Satış Tarihi 2 ay sonra

Evet arada 1K var hocam ama,
Daha büyük ve renk doğruluğu yüksek kaliteli ekran,
MSI GP76'nın alüminyum kasası,
MUX Switch,
Ve MSI yazılım desteği gibi özellikleri var. Aradaki farka değer kesinlikle.
HB indirimiyle 1.5 K imiş fark şimdi farkettim. Ben harici ekranla kullanıyorum zaten ama cihazın kendi ekranı çok önemli değil diye fikir sordum insanlara hep.

Rog için 3060'ı en iyi soğutan cihazlardan ve işlemcisi rakipsiz dedikleri için karar kılmıştım. Siz böyle diyince kafam tekrar karıştı şimdi :D

HB indirimiyle 1.5 K imiş fark şimdi fark ettim. Ben harici ekranla kullanıyorum zaten ama cihazın kendi ekranı çok önemli değil diye fikir sordum insanlara hep.

ROG için 3060'ı en iyi soğutan cihazlardan ve işlemcisi rakipsiz dedikleri için karar kılmıştım. Siz böyle deyince kafam tekrar karıştı şimdi :D

Hocam Ryzen 5000'leri pek iyi soğutamadığı söyleniyor. @JoeBlackk de kullanıyor ve soğutmasından memnun değil diye biliyorum. GP76 daha serin çalışır.

Hocam ben düşünüyordum Lenovo Legion 5 Pro ama malum 3 aydır bekliyorum başka modelleri bayağı araştırdım MSI GP 66 veya ASUS Zephyrus M16 almayı düşünüyorum.
Hocam ben düşünüyordum Lenovo Legion 5 Pro ama malum 3 aydır bekliyorum başka modelleri bayağı araştırdım MSI GP 66 veya ASUS Zephyrus M16 almayı düşünüyorum.
Ama m16 ne zaman gelecek onu da bilmiyorum.

Hocam ben genel müdürlüğü bile arayıp net bilgi almak istedim ama kimsenin ağzını bıçak açmıyor.

Sanıyorum sosyal medya ekibi döndü bu cevabı da. Sözlerine güvenebilsem bekleyeceğim ama muhtemelen 3060'lı R9'lu Rog Strix'i alacağım bu hafta.

Dediğiniz gibi fiyatının da ne olacağını bilmiyoruz.
Bu cihazı bende alıcaktım ama 2 eksisi var
1-Mux yok
2-Webcam yok

Hocam Ryzen 5000'leri pek iyi soğutamadığı söyleniyor. @JoeBlackk de kullanıyor ve soğutmasından memnun değil diye biliyorum. GP76 daha serin çalışır.
Evet hocam sogutmasindan memnun değilim Amd 5000 serisi Rog'un. Ben alırken fiyat olarak kabul edilebilir seviyedeydi rakiplerine göre o sebeple almıştım mux vs olmadığını bilerek. Ancak fiyatlar 17 bin civarlarına dayandığı zaman 3060'lı Amd'li Rog kesinlikle seçenek değil.

Evet hocam sogutmasindan memnun değilim Amd 5000 serisi Rog'un. Ben alırken fiyat olarak kabul edilebilir seviyedeydi rakiplerine göre o sebeple almıştım mux vs olmadığını bilerek. Ancak fiyatlar 17 bin civarlarına dayandığı zaman 3060'lı Amd'li Rog kesinlikle seçenek değil.
Hocam 16200 fiyatı şu anda. bi 600 lira indirimim var 15.5 civarına geliyor. O fiyata daha uygun 3060'lar var ama ROG'un soğutması iyi ve R9 yüzünden alayım demiştim. Şimdi sizin yorumlarınız tekrar kafamı karıştırdı.

M16 3050ti için biraz pahalı gibi geldi. Zepherus G14'lerde çok ince görünüyor, soğutması nasıl olur pek emin değilim.

Yeni konular

Geri
Yukarı