Lenovo Legion 5 Pro vs. Legion 7

Bütçe
21.000
%80-90 arası olur diye tahmin ediyorum ben.
Klavye için 3 farklı model var.
  • White backlight.
  • Blue backlight.
  • 4-zone RGB backlight.

Tahmine gerek yok hocam, Lenovo Türkiye'ye hep RGB'li modelleri getirir. Bu seneki listelemedede öyle.

Değmez, Legion 7 daha sonra çıkacak diye biliyorum ben. Legion 5 Pro'nun kasası gayet iyi. İncelemesini atıyorum bir adet, izleyebilirsiniz.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Tam şu özellikte olan model 17-18 gibi çıkarsa efsane olur ya.

Tahmine gerek yok hocam, Lenovo Türkiye'ye hep RGB'li modelleri getirir. Bu seneki listelemedede öyle.
Yok RGB konusunda demedim %80 ile %90'ı, malzeme kalitesi konusunda dedim.
Hocam kastım malzeme kalitesiydi :) Yanlış anlaşılmış. Legion 7 %100 ise Legion 5 Pro % kaçtır?
Ayrıca sizi imzama ekledim rahatsız olmazsınız değil mi? @Radeon RX 5500M @Dark Lord of the Sith
Bende onu kast ettim hocam. Yok hocam rahatsız olmadım, mutlu oldum :D.

Evet hocam sizi anladım zaten o cümleyi @Radeon RX 5500M için söylemiştim. O zaman hiç fark yok gibi duruyor. Başka bir özellik farkı vs. var mı? Mutlu olduğunuza sevindim :)

Son düzenleme:
Hocam kastım malzeme kalitesiydi :) yanlış anlaşılmış. Legion 7 %100 ise Legion 5 Pro % kaçtır?
Ayrıca sizi imzama ekledim rahatsız olmazsınız değil mi? @Radeon RX 5500M @Dark Lord of the Sith

Pardon hocam, yanlış anladım. Estağfurullah, mutlu oldum hatta:)

Yanlış anlamışım hocam, kusura bakmayın lütfen.

Evet hocam sizi anladım zaten o cümleyi @Radeon RX 5500M için söylemiştim. O zaman hiç fark yok gibi duruyor. başka bir özellik farkı vs. var mı? mutlu olduğunuza sevindim :)

%80 bence.

Evet hocam sizi anladım zaten o cümleyi @Radeon RX 5500M için söylemiştim. O zaman hiç fark yok gibi duruyor. Başka bir özellik farkı vs. var mı? Mutlu olduğunuza sevindim :)
İşlemcisi Ryzen 9'a kadar yükselebiliyor, ekran kartı 3080'e kadar yükselebiliyor. Per-key RGB var birde.

Legion 7,

legion7_1.jpg
legion7_2.jpg
legion7_3.jpg
legion7_4.jpg

Legion 5 Pro,

legion5pro_1.jpg
legion5pro_2.jpg
legion5pro_3.jpg
legion5pro_4.jpg
legion5pro_5.jpg
legion5pro_6.jpg