Lenovo Legion 5 R7 4800H Yeniden Stoklara Girer mi?

Son bir soru. Lenovo'nun RTX 3060'lı versiyonu anlamında mı söylediniz? 2021 serisinden mi bahsediyorsunuz yani? Bir de 3060'lı versiyonlar çok aşırı pahalı olur mu sizce? Sorumlarımı mazur görün. Sizler kadar hakim olmadığım için soruyorum. Hakkınızı helal edin.

Varsa hakkımız helal olsun hocam. Bahsettiğim Monster idi, Lenovo yazın gelir en erken.

Sizin için ekran önemli ise Legion kesinlikle tavsiye ederim. Yeni modellerin gelmesi zaman alacaktır. Karar sizin. Stok sorununa gelirsek. Ben aldığımdada stokta yoktu. Hepside alarma aldım ürünü. Bazen 2 adet ürün stoğa giriyor hemen satılıyor. O ara hemen satın almıştım öyle yakaladım.

Sizin için ekran önemli ise Legion kesinlikle tavsiye ederim. Yeni modellerin gelmesi zaman alacaktır. Karar sizin. Stok sorununa gelirsek. Ben aldığımdada stokta yoktu. Hepside alarma aldım ürünü. Bazen 2 adet ürün stoğa giriyor hemen satılıyor. O ara hemen satın almıştım öyle yakaladım.
Hem 15.6'' hem de 17.3'' versiyonlarını alarma aldım. Uygulama ve mailden aynı anda mı haber veriyor o durumda? Umarım tekrar stoklara girer de hazır karar vermişken satın alabilirim. Çok teşekkür ederim bu arada. :)

Geri
Yukarı