Lenovo Legion 5 vs Acer Nitro

genkin9

Picopat
Laptop araştırmalarımda çok şükür 2 seçeneğe indirdim: Legion 5, Acer Nitro.
Harici monitör klavye vs olduğundan kasayı çok kullanmayacağım diye Nitro'ya yönelmiştim hem de fiyat farkı da var. Fakat şu son birkaç gündür fanlarından rahatsız olanları gördüm. Tiz ses geliyor vs diyorlar. Acaba kronik sorun mu diye düşündüm. Ne dersiniz? Legion ve Nitro'yu nerelerde görüyorsunuz? Sanırım Legion kalite olarak orta-üst seviyeye oturuyor. Siz olsanız hangisini alırdınız, neden?

Son düzenleyen: Moderatör:

akavora

Picopat
Nitro 1650ti legion 1650 yalnız.

VVYREX

Picopat
Kasayı kullanmayacaksan nitroyu tercih et. Eğer ikisini de rahatça alabilecek bütçem olsa ve yalnızca oyun oynayacaksam 8500'e 1660ti'lı hp pavilion gaming'ten alırdım. Eğer render vs yapacak olursam ve bir kaç sene idare etsin diyorsam acer'ı, uzun süreli götürsün ve kaliteli olsun diyorsam legion'ı tercih ederdim.

Magnet

Picopat
Yer
Ankara
Laptop araştırmalarımda çok şükür 2 seçeneğe indirdim: Legion 5, Acer Nitro.
Harici monitör klavye vs olduğundan kasayı çok kullanmayacağım diye Nitro'ya yönelmiştim hem de fiyat farkı da var. Fakat şu son birkaç gündür fanlarından rahatsız olanları gördüm. Tiz ses geliyor vs diyorlar. Acaba kronik sorun mu diye düşündüm. Ne dersiniz? Legion ve Nitro'yu nerelerde görüyorsunuz? Sanırım Legion kalite olarak orta-üst seviyeye oturuyor. Siz olsanız hangisini alırdınız, neden?

Bu modellerede bakmanızı öneririm.

Radeon RX 5500M

Centipat
Makaleler
6
Yer
MSI all-AMD laptop bayisi-teknik servisi.
Legion alın. 1650'ye OC basabiliyorsunuz. Hemde Lenovo yazılımından. Ti ile olan farkı kaparsınız öyle.

Magnet

Picopat
Yer
Ankara
Yukarı