Lenovo Legion 5 vs Acer Nitro

genkin9

Hectopat
Laptop araştırmalarımda çok şükür 2 seçeneğe indirdim: Legion 5, Acer Nitro.
Harici monitör klavye vs olduğundan kasayı çok kullanmayacağım diye Nitro'ya yönelmiştim hem de fiyat farkı da var. Fakat şu son birkaç gündür fanlarından rahatsız olanları gördüm. Tiz ses geliyor vs diyorlar. Acaba kronik sorun mu diye düşündüm. Ne dersiniz? Legion ve Nitro'yu nerelerde görüyorsunuz? Sanırım Legion kalite olarak orta-üst seviyeye oturuyor. Siz olsanız hangisini alırdınız, neden?

Son düzenleyen: Moderatör:
Kasayı kullanmayacaksan nitroyu tercih et. Eğer ikisini de rahatça alabilecek bütçem olsa ve yalnızca oyun oynayacaksam 8500'e 1660ti'lı hp pavilion gaming'ten alırdım. Eğer render vs yapacak olursam ve bir kaç sene idare etsin diyorsam acer'ı, uzun süreli götürsün ve kaliteli olsun diyorsam legion'ı tercih ederdim.

Laptop araştırmalarımda çok şükür 2 seçeneğe indirdim: Legion 5, Acer Nitro.
Harici monitör klavye vs olduğundan kasayı çok kullanmayacağım diye Nitro'ya yönelmiştim hem de fiyat farkı da var. Fakat şu son birkaç gündür fanlarından rahatsız olanları gördüm. Tiz ses geliyor vs diyorlar. Acaba kronik sorun mu diye düşündüm. Ne dersiniz? Legion ve Nitro'yu nerelerde görüyorsunuz? Sanırım Legion kalite olarak orta-üst seviyeye oturuyor. Siz olsanız hangisini alırdınız, neden?

Bu modellerede bakmanızı öneririm.

Geri
Yukarı