Lenovo Legion 5 vs Legion 5 Pro

@Dark Lord of the Sith 3060 modeli ile karıştırdım galiba. Ben 3060 modelini bekliyorum ama başka konuda ABD de 1600 dolardan cıktıgını yazmıştınız. Sizce Türkiye'deki satış fiyat ne olur tahminen. Çok üstlere çıkacaksa v22.1 veya v21.4 almayı planlıyorum. Bütçe maksimum 15k

Türkiye'de nasıl olur bilemiyorum. Lenovo genellikle ulkemize sefkatli davraniyor. @Radeon RX 5500M hocam Legion 5'leri daha cok takip ediyor. Bir fikri olabilir fiyat hakkinda.
T5 V21.4 ortalama bir laptop. Ayarlari iyi yaparsaniz sicaklik bakimindan sorun cekmezsiniz diye dusunuyorum.
T7 V22.1 ise iyi bir laptop. Sogutmasi T5 V21.4'r gore daha iyidir. Ben T5 V21.4 ile T7 V22.1 arasindan secim yapacak olsam T7 V22.1'i secerdim.

T7 22.1 umarım stoklara girer.Geçen hafta üretilmeyecek diyen monster bu hafta üretime devam edilecek diyor.Bende 1.5 aydır bekliyorum beklemişken l5 i bekliyeyim dedim ama abd fiyatından sonra pekte umudum kalmadı açıkçası.

Türkiye'de nasıl olur bilemiyorum. Lenovo genellikle ulkemize sefkatli davraniyor. @Radeon RX 5500M hocam Legion 5'leri daha cok takip ediyor. Bir fikri olabilir fiyat hakkinda.
T5 V21.4 ortalama bir laptop. Ayarlari iyi yaparsaniz sicaklik bakimindan sorun cekmezsiniz diye dusunuyorum.
T7 V22.1 ise iyi bir laptop. Sogutmasi T5 V21.4'r gore daha iyidir. Ben T5 V21.4 ile T7 V22.1 arasindan secim yapacak olsam T7 V22.1'i secerdim.

Gümrük vergileri ile 20 bin lira gözüküyor hocam, pahalı geleceği kesin.

Yeni konular

Geri
Yukarı