Lenovo Legion 5 vs Monster Tulpar T7 v25.1 vs Legion 5 Pro

Olgun Pehlivan

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba. Üniversiteye geçtiğim için laptop almam lazım. Yaklaşık 1 aydır araştırıyorum ve başlıktaki laptoplar arasında kaldım, linklerini aşağıya bırakacağım. Aslında şarjı da uzun süre giden bir Gaming laptop arıyordum. Başka öneriniz varsa yardımcı olabilirseniz çok sevinirim, bir türlü kara veremiyorum. Araştırmalarımda Monster'ın genelde sorunlu çıktığını, Legion'un ise RAM ve Wi-Fi kartında sorun olduğunu okumuştum. 1 aydır bir türlü sorunsuz laptopu bulamıyorum. Bütçem en fazla 16k. Sizin de önerebileceğiniz modeller varsa beklerim. Artık bir an önce almam lazım. Legion 5 Pro modeli stokta yokmuş sanırım, zorlarsam 1 ay bekleyebilirim en fazla onu da. Stokları bitmeden önce 16k civarında olduğunu okumuştum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bunların arasından en uzun gidecek olan Legion 5 çünkü AMD işlemcili. Uygun ayarlar ile minimum 5-6 saat gidecektir.

Not: Intel işlemciler Max 2-3 saat dayanıyor genelde.

Monster 25.1'e herkes hypelanmış durumda. Msi kasa ve steelseries klavyeyle gerçekten şık ve kaliteli gözüküyor. Legion ile arasında ben Monster tavsiye ederim ama umarım ellerde patlamaz gene. Bana Monster biraz coin-flip geliyo yani şans işi ama biraz forumu takip et genelde 15-16k Laptop tavsiyeleri ile konu açılıyor fazlaca :)

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı