Lenovo Legion 7 (2021) Türkiye'de ne zaman satılacak?

Lenovo klavyeleri berbat. Fotoğrafını atabilirim, elim terledi elimi çekerken 3 tuşta koptu bu garantiye de gitmez ve klavye komple değiştirmen gerekli. 200 TL falen tutuyor RGB değilse eğer + klavye değişince garantide gidiyor :) Ne anladım bu işten? Ama Monster bakım ücretsiz ondan dolayı sorunsuz değişim yapıyorlar, garanti bozulmuyor Lenovo kasa açsan garanti bile gidiyor.

@Ryota aslında klavyeden çok da memnundu. Ama bununla konunun alakasını anlayamadım. Bir laptopu sadece klavyeye mi bakarak alıyorsunuz? Hangi modele sahipsiniz?
Bu arkadaş tüm Lenova konularını istila edip kötülüyor ve Monster 20.3 gibi kasaları övüyor.

Hocam sorum Lenovo kulanan bir arkadaş cevap verebilir mi ben 5Pro alırsam direkt RAM değiştireceğim değiştirirsem garanti bozuluyor mu?
RAM değiştirmek istememin nedeni bu videoda var:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Veya bu durum Lenovo 7 de varsa ve Lenovo 7 fiyatı ucuza gelirse Lenovo 7 kendi RAM'i bayağı düşük performans veriyorsa değiştirmek isterim @Ryota @Barista

Hocam sorum Lenovo kulanan bir arkadaş cevap verebilir mi ben 5Pro alırsam direkt RAM değiştireceğim değiştirirsem garanti bozuluyor mu?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Veya bu durum Lenovo 7 de varsa ve Lenovo 7 fiyatı ucuza gelirse Lenovo 7 kendi RAM'i bayağı düşük performans veriyorsa değiştirmek isterim @Ryota @Barista
Garanti durumunu bilmiyorum ama belki işine yarayabilecek bilgi vereyim, COD Warzone oyununda 2k çözünürlük, her şey ultra olmak üzere RTX, DLSS açık şekilde. 100-105 FPS veriyordu makine. 1080p'ye çekince 150'ye çıktı. Ben profesyonel oyuncu olmadığımdan ötürü değiştirme gereği duymadım. Yukarıdaki videoyu görmüştüm.

32GB RAM modeli alırsanız bu sorunu egale ediyorsunuz. 16GB RAM alırsanız da değiştirebilirsiniz garantiyi bozmuyor fakat değişen bileşen yüzünden oluşan arıza garanti dışı oluyor. Arayıp tekrardan teyit edebilirsiniz.

Lenovo klavyesi efsanedir. Aksini iddia edenler... Edebilirler tabii.

32 GB RAM modeli alırsanız bu sorunu egale ediyorsunuz. 16 GB RAM alırsanız da değiştirebilirsiniz garantiyi bozmuyor fakat değişen bileşen yüzünden oluşan arıza garanti dışı oluyor. Arayıp tekrar teyit edebilirsiniz.

Lenovo klavyesi efsanedir? Aksini iddia edenler... Edebilirler tabii.

Yani Lenovo'nun kılavyesi galiba şu anda bütün PC'lerinde var o yüzden görünşü biraz normal bir PC gibi kalıyor 32 GB de bu sorun çözülüyorsa tamam o zaman hocam ama ben yine 3600MHz bir RAM takarım CL17.

Yani Lenovo'nun kılavyesi galiba şu anda bütün PC'lerinde var o yüzden görünşü biraz normal bir PC gibi kalıyor 32 GB de bu sorun çözülüyorsa tamam o zaman hocam ama ben yine 3600MHz bir RAM takarım CL17.

Mobil Ryzen işlemcilerde RAM lerin jedec profilleri destekleniyor, XMP profillerini kullanamazsınız, bildiğim kadarıyla laptop ram i olarak jedec 3200 mhz var en fazla L5Pro ya ram alırken buna dikkat edin.

Lenovo'nun klavyesinden bende şikayetçiyim. Lenovo Legion var. 2-3 ay sonra "ş" tuşu yerinden çıkmaya başladı, şimdi birkaç tane tuşta aynı şekilde yerinden çıkacakmış gibi duruyor. Şu anda soyulmalarda oluşmakta. Performans olarak bilgisayardan çok memnunum.

Mobil Ryzen işlemcilerde RAM'lerin jedec profilleri destekleniyor, XMP profillerini kullanamazsınız, bildiğim kadarıyla laptop RAM'i olarak jedec 3200 MHz var en fazla l5Pro'ya RAM alırken buna dikkat edin.

AAA XMP yok mu belki the11 MSI GE serisine bakarım not: Bir XMP yüzünden vaz geçmedim.

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı