Lenovo Legion 7 (2021) Türkiye'de ne zaman satılacak?

KhanD

Femtopat
Daha fazla  
Lenovo Legion 7 (2021) ne zaman Türkiye’de satışa sunulacak? Net bir bilgiye ulaşamadım.

Hazır satıştayken 5 Pro alsam mı diye de düşünüyorum.

Acil ihtiyacım da yok aslında. Siz ne dersiniz?

Aynı durumdayız... Legion 7 bekliyorum. Bir taraftan da Legion 5 Pro hazır satıştayken, fırsat mı olur diye düşünüyorum. Malum çip sıkıntıları, ürün sıkıntısı had safhada :( Legion 7'nin fiyatını kestirmekte çok mümkün değil... Çok beklemesek bari..

Ben beklerken bir sürü fırsat kaçırdım Şubat'ta, bunu baştan söyleyeyim. Bundan sonra ne olur emin değilim.

Legion 5 Pro mis gibi makine, beklenenden ucuza geldi aslında. Hem de MediaMarkt'a.

Agalar ben parayı denkleştirmeye çalışıyorum bu sürede şubattan bu yana takipteyim çok fırsatlar kaçtı fiyatlar uçuyor doların gidişatı yukarıları zorlayacak gibi ve emin olun 10 kuruş oynaması fiyatlarda çok çok fazlasına tekabül ediyor 2000 dolarlık cihaz da 10 kuruş 236 TL fark eder KDV dahil ama piyasada 500 liradan aşağı oynamıyor hemen yükseltiyorlar kampanya beklemiyorsanız sakın beklemeyin bence rez alın Legion 7 28kdan aşağı gelmeyecek Türkiye'ye.

Legion 7 farklı konfigurasyonlarda olabiliyor. Benim beklentim Ryzen9 ve 3070'li bir makinaydı ama yolladığınız sayfada böyle bir konfigurasyon yok. Umarım Türkiyeye gelen konfigurasyon arasında Ryzen9 ve 3070 olur.

O dediğiniz bu olabilir.

Ama çok uçmuş fiyat 800 euro artmış tabii 3080 koymuşlar.

O dediğiniz bu olabilir.

Ama çok uçmuş fiyat 800 euro artmış tabii 3080 koymuşlar.

İlginç bir de bu var yine Legion 7 işlemci de aynı sadece kart 3080.

Son düzenleyen: Moderatör:
Lenovo Legion 7 (2021) ne zaman Türkiye'de satışa sunulacak? Net bir bilgiye ulaşamadım.

Hazır satıştayken 5 Pro alsam mı diye de düşünüyorum.

Acil ihtiyacım da yok aslında. Siz ne dersiniz?

Bence 21500TL üzeri bütçeniz yoksa beklemeyin bir de hocam Lenovo Legion 5 Pro alırsanız+iyi bir RAM almak lazım daha iyi performans için.

Yeni konular

Geri
Yukarı