Lenovo Legion 7 2070 Super laptop nasıldır?

Ekran kartları Max-Q ve Max-P olarak ikiye ayrılmaktadır.
Attığınız ürünün ekran kartı düşük enerji tüketimine sahip olan limitli Max-Q özelliği taşımaktadır. Bu sebepten ötürü Max-P ekran kartı olan bir bilgisayar almanızı öneririm.
Tulpar V22.1 modelini Monster yeni üretti. Bu kasa ile donanım ve ısınma sorunları düzeltildiği için kesinlikle şu an bu modeli öneriyorum. Sağlam olduğu için stokları tükettiler. Tekrar stoklara geldiği zaman satın alabilirsiniz.

Ekran kartları Max-Q ve Max-P olarak ikiye ayrılmaktadır.
Attığınız ürünün ekran kartı düşük enerji tüketimine sahip olan limitli Max-Q özelliği taşımaktadır. Bu sebepten ötürü Max-P ekran kartı olan bir bilgisayar almanızı öneririm.
Tulpar V22.1 modelini Monster yeni üretti. Bu kasa ile donanım ve ısınma sorunları düzeltildiği için kesinlikle şu an bu modeli öneriyorum. Sağlam olduğu için stokları tükettiler. Tekrar stoklara geldiği zaman satın alabilirsiniz.

Hepsiburada stoğu var.

Kalite anlamında mükemmel, donanım ise biraz zayıf. 10750H zayıf bir işlemci, 2070s Max-Q ise 3060 dengi. 8 GB avantajı var sadece. Aynı fiyata 3070 laptoplar bulabilirsiniz.

O fiyat aralığında 3070 ekran kartı sadece Monster'ın sorunlu kasalarında bulunabiliyor. 21.000TL'ye çıkarılırsa bütçe düzgün bir 3070 alınabilir. Bu yüzden V22.1 RTX 3060 almak daha mantıklı olacaktır.

O fiyat aralığında 3070 ekran kartı sadece Monster'ın sorunlu kasalarında bulunabiliyor. 21.000TL'ye çıkarılırsa bütçe düzgün bir 3070 alınabilir. Bu yüzden V22.1 RTX 3060 almak daha mantıklı olacaktır.

V21 sorunlu mu? Benim haberim yok? @mirsady

Hocam öyle bir durum yok bildiğim kadarıyla, varsa 15 inçte vardır. Bu fiyat bandında 17 inç olanı var zaten. @mirsady gelsin açıklasın bize.

Isınma var evet ama bu seviyede bir laptop için kabul edilebilir bir düzeyde, en önemlisi de yük altında hiçbir performans kaybı yaşamıyor. Ne bir GHz düşmesi var ne de throttling. İşlemci %100 yük altında 90 ekran kartı da %100 yük altında 80'i geçmiyor. Bu denli ince bir kasa için oldukça başarılı. İşlemci yük altında 4.8 GHz seviyesinde kalabiliyor rahatlıkla. Keza ekran kartı da diğer 130W RTX 3070'ler ile aynı performansı sergiliyor.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı