Lenovo Legion H500 Pro Alınır mı?

dreamybull

Hectopat
Ürün hakkında incelemeler veya yorumlar genel olarak iyi. Ben de beğendiğim için almayı düşünüyorum ama tam emin olamadım. Sizce alınır mı? Aynı fiyata daha iyisi var mı?

lenovo-h500-pro-gxd0t69864-mikrofonlu-oyuncu-kulakligi-z.jpg

Ürün hakkında incelemeler veya yorumlar genel olarak iyi. Ben de beğendiğim için almayı düşünüyorum ama tam emin olamadım. Sizce alınır mı? Aynı fiyata daha iyisi var mı?

Eki Görüntüle 669075
Hocam aldınız mı acaba?

Dostum bizzat bu kulaklığı kullanan biri olarak oyun performansı çok iyi değil lakin yazılım yada başka şeyler için kullanacaksan tavsiye ederim sana artılarını eksilerini şöyle sıralayayım
+uzun süreli kullanımda hiç bir şekilde bir sorun yaşamıyorsun ağrın veya terlemen olmuyor
+7.1 surround modu müzik dinlemek için çok iyi ama oyun oynarken o performansı alamıyorsun düşmanının yerini tam tespit edemiyorsun bundan daha ucuz kulaklıklardaki stereo(yani normal modu) bile oyun oynarken daha iyi performans veriyor oyun için alıcaksan başka alternatif oyuncu kulaklığı bulabilirsen iyi olur.Oyun için kullanamaycaksan alınır tavsiye ederim.
sana tavsiye vermek isterim ama cidden çok fazla farklı kulaklıklar kullanmadım çokta geniş bir bilgim yok bu yüzden kusura bakma.

Geri
Yukarı