Lenovo Legion M500 alınır mı?

Bütçe
200

Aydinikus

Hectopat
Makaleler
2
Yer
Death Valley
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Yaklaşık 1.5 senedir kullandığım G102'yi abime vereceğim. O yüzden kendime mouse bakıyorum. Piyasaya baktığımda 150 TL altında kaliteli sayılabilecek mouse yok gibi bir şey. Ben de başlıktaki fareyi uygun gördüm. Fiyatı 256 TL ama Hepsiburada kampanyası ile 206 TL oluyor. Teknik özellikleri tıpkı üst düzey bir mouse gibi. PMW 3389, 400 IPS, 50G gibi özellikleri var. Ağırlığı da fena değil (100 gr). Aklımda başka Omen Reactor vardı ama onu ağırlığı yüzünden direkt eledim. MX518 de önerilenlerden ama Logitech kullandığım için başka mouseların da tadına bakmak istiyorum (Öncekini beğenmediğimden değil). DeathAdder V2 Mini'ye de baktım. Onun da fiyatı bir tık fazla benim için.

Yazılım özellikleri çok önemli değil benim için. Makro kullanmıyorum zaten.

El ölçüm bilekten orta parmağın ucuna 20 cm. Tutuş şeklim genel olarak palm. Oyunlarda biraz daha clawa kayıyor ama claw değil. Biraz arasında bir şey. Oyun olarak genelde Single, multi karışık oynuyorum.

Yaklaşık 1.5 senedir kullandığım G102'yi abime vereceğim. O yüzden kendime mouse bakıyorum. Piyasaya baktığımda 150 TL altında kaliteli sayılabilecek mouse yok gibi bir şey. Ben de başlıktaki fareyi uygun gördüm. Fiyatı 256 TL ama Hepsiburada kampanyası ile 206 TL oluyor. Teknik özellikleri tıpkı üst düzey bir mouse gibi. Pmw 3389, 400 IPS, 50G gibi özellikleri var. Ağırlığı da fena değil (100 gr). Aklımda başka Omen Reactor vardı ama onu ağırlığı yüzünden direkt eledim. MX518 de önerilenlerden ama Logitech kullandığım için başka mouseların da tadına bakmak istiyorum (öncekini beğenmediğimden değil). DeathAdder V2 Mini'ye de baktım. Onun da fiyatı bir tık fazla benim için.

El ölçüm bilekten orta parmağın ucuna 20 cm. Tutuş şeklim genel olarak palm. Oyunlarda biraz daha clawa kayıyor ama claw değil. Biraz arasında bir şey. Oyun olarak genelde Single, multi karışık oynuyorum.

Hocam bende var müthiş bir fare alınır ben şu anda bu fareyi kullanıyorum RGB'ler falan mükemmel ötesi.

Yaklaşık 1.5 senedir kullandığım G102'yi abime vereceğim. O yüzden kendime mouse bakıyorum. Piyasaya baktığımda 150 TL altında kaliteli sayılabilecek mouse yok gibi bir şey. Ben de başlıktaki fareyi uygun gördüm. Fiyatı 256 TL ama Hepsiburada kampanyası ile 206 TL oluyor. Teknik özellikleri tıpkı üst düzey bir mouse gibi. Pmw 3389, 400 IPS, 50G gibi özellikleri var. Ağırlığı da fena değil (100 gr). Aklımda başka Omen Reactor vardı ama onu ağırlığı yüzünden direkt eledim. MX518 de önerilenlerden ama Logitech kullandığım için başka mouseların da tadına bakmak istiyorum (öncekini beğenmediğimden değil). DeathAdder V2 Mini'ye de baktım. Onun da fiyatı bir tık fazla benim için.

Fotoğraf atsam sorun olur mu? Hocam.

Son düzenleme:
1623696052017.jpeg

1623696154239.jpeg

1623696200778.jpeg

1623696260100.jpeg

1623696293424.jpeg

Gelelim fareye:
Çok rahat benim bu konuda eksiğim yok.
Lenovo central yazılımı ile ayarlanabiliyor.
Çok tepkisel bir fare.
Denedim duvarda bile çalışıyor skatezleri bayağı güzel.
RGB ışıkları çok net yazılım ile ayarlanabiliyor altında bir adet ağırlık var.
Farenin kendisine modlanmış profilleri var altındaki minik düğmeden rahatça seçebilirsiniz.

Hocam eğer kaliteli siyaha yakın bir renkte mouse padiniz varsa resmen klavyeden daha iyi aydınlatıyor.
@Emrullah Önemli, ergonomisi biraz tuhaf gözüküyor. Ele oturması nasıl? İlk başta alışabildiniz mi?

1 günde alışabildim hocam. Başparmak kısmı başta tuhaf geldi ama parmağı biraz yüksekte tuttuğu için bayağı rahat önceden hep kötü fare kullandım. Bu bayağı ergonomik ve rahat bir fare evet bir de Mercedes logosunu eksik etmemiş Lenovo.

Geri
Yukarı