Lenovo Legion Y520-15IKBM GPU Modeli Nedir?

Fromthehell

Decapat

Bu modeldeki ekran kartı GTX 1060 MAX-Q mu acaba? Bir inceleme videosunda MAX-Q olduğu söylendi. Bu modelin hem GTX 1060'lı hem de MAX-Q'lu modeli mi var? Burada özellikler kısmında sadece GTX 1060 yazıyor. Cevaplarınız için şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
HQ'dan uzak dur kardeşim mümkünse. H modellerine bak.

HQ'dan uzak dur kardeşim mümkünse. H modellerine bak.

Dostum pahalı bunlar.Laptop icin bu paralar çok gibi geliyor bana.1050-ti de oyun için uzun ömürlü olmaz diyorlar.çıkamadım işin içinden.Dell'in ekran kartı Max-Q değil mi ?

Dostum pahalı bunlar.Laptop icin bu paralar çok gibi geliyor bana.1050-ti de oyun için uzun ömürlü olmaz diyorlar.çıkamadım işin içinden.Dell'in ekran kartı Max-Q değil mi ?
Ürünün linki açılmıyor ama bildiğim kadarıyla i7 7700HQ işlemcili model. HQ alma diyenlere aldırış etme i7 7700HQ güçlü bir işlemci ve GTX1060 çok rahat besler. Fiyat farkı çoksa 8. Nesil işlemcili GTX1060 lı laptoplarla alabilirsimin. 1050 ve 1050ti li laptoplar şurda 2 sene sonra performans olarak oyunlarda çok geride kalacak ama GTX1060 seni daha fazla götürür. Oyun Laptobu alırken öncelik ekran kartı olmalı sonra işlemci sonra soğutması vs vs. İ7 8300H i7 8750H GTX1050ti li laptop alacağına i7 7700HQ GTX1060 lı laptop alman daha mantıklı olur.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı