Lenovo Legion Y520-15IKBN laptop için SSD önerisi

Talisca06

Hectopat
Lenovo Legion Y520-15ikbn laptop modeline sahibim. Lenovo destek hattı.
  • SSD, PCI-e ( M.2), 128 GB / 256 GB / 512 GB bunların uyumlu olduğunu söyledi. SSD hakkında çok bilgi sahibi olmadığım için sizden ürün önermesi yapmanızı rica ediyorum. Hangi model uyumlu olabilir yardımcı olursanız sevinirim. Şimdiden teşekkür ediyorum.

James Donkey JD256 256 GB 3D NAND 2000MB-1000MB/sn NVMe M.2 PCI-e SSD disk bu uyumlu olur mu sizce?​

Son düzenleme:

James Donkey JD256 256 GB 3D NAND 2000MB-1000MB/sn NVMe M.2 PCI-e SSD disk bu uyumlu olur mu sizce?​

Uyumlu fakat alacağınız son SSD.
Sorunlu SSD.
Alacağınız SSD, boyuta, bütçeye ve şuan PC'nizdeki takılı diski hala kullanıp kullanmayacağınıza bağlı. Mesela 2.5 inç veya M.2 alabilirsiniz.
Mesela 2.5 inç:

Sorunlu SSD.
Alacağınız SSD, boyuta, bütçeye ve şu an PC'nizdeki takılı diski hala kullanıp kullanmayacağınıza bağlı. Mesela 2.5 inç veya M.2 alabilirsiniz.
Mesela 2.5 inç:

Yorumlarda çok övgü almış ama kötü yorum yapan neredeyse yok.
M.2 olarak istiyorum HDD'yi aktif kullanmak istiyorum. Başka önerebileceğiniz var mı?

Sorunlu SSD.
Alacağınız SSD, boyuta, bütçeye ve şu an PC'nizdeki takılı diski hala kullanıp kullanmayacağınıza bağlı. Mesela 2.5 inç veya M.2 alabilirsiniz.
Mesela 2.5 inç:

Samsung MZ-ALQ2560 256 GB M.2 SSD NAND hard disk (HDD, SSD, SSHD) bu alınır mı mesela? Veya​

Samsung 256 GB 2000MB-1000MB/S M.2 NVMe SSD sm-mzvLQ256HAJd bu uyumlu mudur acaba?​

Alacağınız SSD, boyuta, bütçeye ve şu an PC'nizdeki takılı diski hala kullanıp kullanmayacağınıza bağlı. Şu yorumunuza takıldım hocam, HDD takılı olduğu zaman SSD'den verim alamaz mıyım?

Son düzenleme:
Yorumlarda çok övgü almış ama kötü yorum yapan neredeyse yok.
M.2 olarak istiyorum HDD'yi aktif kullanmak istiyorum. Başka önerebileceğiniz var mı?

Samsung MZ-ALQ2560 256 GB M.2 SSD NAND hard disk (HDD, SSD, SSHD) bu alınır mı mesela? Veya​

Samsung 256 GB 2000MB-1000MB/S M.2 NVMe SSD sm-mzvLQ256HAJd bu uyumlu mudur acaba?​

Alacağınız SSD, boyuta, bütçeye ve şu an PC'nizdeki takılı diski hala kullanıp kullanmayacağınıza bağlı. Şu yorumunuza takıldım hocam, HDD takılı olduğu zaman SSD'den verim alamaz mıyım?
Hayır alırsınız.
M.2 olarak istiyorum HDD'yi aktif kullanmak istiyorum. Başka önerebileceğiniz var mı
Bütçeyle ilişkili tamamen. Kingston A2000 var en ucuz ve sıkıntısız olan.

Evet odur da anakart nasıl görmüyor?

Bilmiyorum hocam görmedi uyumlu olmayabilir ondan galiba veya götürdüğüm kişiler tam anlamıyor. Bir de şunları buldum hocam. Sizce 3Ü arasında hangisi uyumlu ve iyidir. Şimdiden teşekkür ediyorum.

Corsair MP510 240GB 3100MB/sn-1050MB/sn NVMe PCI-e M.2 SSD (CSSD-F240GBMP510)​

Hi-Level 256 GB SATA3 M.2 NVMe PCI-e SSD 3300/1200MBS HLV-M2PCIESSD2280/256G​

Yeni konular

Geri
Yukarı