Lenovo Legion Y520-15IKBN Nasıldır?

Sesten kasıt fan sesleri ise;

Fanlar hiç durmuyor, boştayken bile çalıştığı için, hafif bir ses var. Tamamen sessiz, boşta fansız çalışan bir laptoptan geçtiğim için, farkettiriyor ama rahatsız edici değil. Öte yandan, oyunda fan sesi oldukça fazla. Kısık seste oynuyorsanız fan sesi atmosfer sesini bastırıyor. Bu yüzden kulaklıkla oynamak lazım.

Yok hoparlörleri diyorsan; Direkt kullanıcıya çevrilmiş oldukları için genel olarak başarılı. Ama öyle bass falan beklemeyin. 20 kanal bir ekolayzır var dolbyde, ordan ince ayarlar yapmak mümkün.
Hoparlörden bahsediyordum. Eyvallah bilgiler için.

Isınma sorunu oluyor mu oyunlarda ?

Bütün ayarları yüksekte oynamayı denediniz mi ?? O şekilde kaç FPS alıyorsunuz. Kasma fazla oluyor mu ?
Isınma sorunu yok maksimum 73 dereceyi gördüm. Zaten bilgisayarın yazılımı var ordan turbo fanı açıp kapatabiliyosun yada fazla ısındıgında kendi devreye giriyor ama şuana kadar hiç turbo fanlık bir durum olmadı.
Isınma sorunu oluyor mu oyunlarda ?

Bütün ayarları yüksekte oynamayı denediniz mi ?? O şekilde kaç FPS alıyorsunuz. Kasma fazla oluyor mu ?
Senin için açtım denedim kardeşim yüksek ayarlara alınca 40-60 arası degişen fps aldım. Ama yinede akıcı oynanabilir bi seviyede oyunu oynadım.

Isınma sorunu yok maksimum 73 dereceyi gördüm. Zaten bilgisayarın yazılımı var ordan turbo fanı açıp kapatabiliyosun yada fazla ısındıgında kendi devreye giriyor ama şuana kadar hiç turbo fanlık bir durum olmadı.

Senin için açtım denedim kardeşim yüksek ayarlara alınca 40-60 arası degişen fps aldım. Ama yinede akıcı oynanabilir bi seviyede oyunu oynadım.
Cevaplar için çok sağol. Aklımdaki tüm soru işaretleri gitti. :)

Hepsiburada'dan almanızı önermiyorum. Kuruş düşürmedikleri fiyatlar yetmiyormuş gibi bir de indirim varmış gibi satıyorlar, "Son 20 tane kaldı çabuk alın çabuk!" gibi tüketiciyi aldatan hareketlerde bulunuyorlar. Ayrıca o fiyata o dizüstü ne kadar mantıklı olur bilmiyorum, yaklaşık 1 aydır kullandığım 1050Ti'lı Dell 7577 var, havaleyle 4250'ye aldım Ebrar'dan. Stok yok görünüyordu orada aynı dizüstü ama piyasaya iyi bakın derim.

Hepsiburada'dan almanızı önermiyorum. Kuruş düşürmedikleri fiyatlar yetmiyormuş gibi bir de indirim varmış gibi satıyorlar, "Son 20 tane kaldı çabuk alın çabuk!" gibi tüketiciyi aldatan hareketlerde bulunuyorlar. Ayrıca o fiyata o dizüstü ne kadar mantıklı olur bilmiyorum, yaklaşık 1 aydır kullandığım 1050Ti'lı Dell 7577 var, havaleyle 4250'ye aldım Ebrar'dan. Stok yok görünüyordu orada aynı dizüstü ama piyasaya iyi bakın derim.
D
DELL 7577' nin modeli ne ? 4200 TL bandında baktığım DELL notebooklarda LENOVO' nun sisteminden daha düşük sistemler vardı.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı