Lenovo Legion Y520 Alınır mı?

Lassa

Hectopat
5600 TL bütçem var ve Lenovo Legion Y520'i gördüm. Güzel ve şık. Fakat kronik sorunları var diyorlar. Aldığımda servisle uğraşmak istemiyorum, o yüzden Dell 7577'den vazgeçtim. Y520 alınır mı? Son serilerinde kronik sorunlari hala var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
5600 TL bütçem var ve Lenovo Legion Y520'i gördüm. Güzel ve şık. Fakat kronik sorunları var diyorlar. Aldığımda servisle uğraşmak istemiyorum, o yüzden Dell 7577'den vazgeçtim. Y520 alınır mı? Son serilerinde kronik sorunlari hala var mı?
Dell 7577 kullanıcısıyım. Servis desteği ve bilgisayar kullanımından gayet memnunum. Önceki bilgisayarın Dell 5567 idi. Yükseltme olarak yine Dell aldım ve çok memnunum. Fan kalitesi, performansı oldukça iyi. Tavsiye ederim

Hepsiburada.com da şu an Monster Abra A5 13.4 4600 TL. Üstelik 8. Nesil i7 işlemcisi var. Kronik bi sıkıntısı şu anlık gözükmüyor müşteri hizmetleri de ilgili. Y520 lerde kronik klavye sıkıntısı var. Dell 7577 de ise ısınma sorunu.

Forumda incelemem var. 2-3 aydır hergün saatlerce tam yük oyun oynuyorum. Hiçbir sorun yaşamadım ve çok memnunum.
Acaba Pubg deki değerlerinizi atarmısınız Y520 kullanıyorum ani FPS düşüşleri yaşıyorum.

Merhabalar,

Mart ayında Y520 I5 16 GB RAM 1050 4GB modelini satın almıştım.
Fabrikasyon olarak Wi-Fi kartı arızalı geldi şansıma. Sürekli BIOS ayarlarından disable-enable yaptığımda kapanana kadar kullanabiliyordum Wi-Fi'sini. ilk servise gönderdiğimde problem olmadığını belirttiler gelir gelmez aynı sorunu yaşayınca geri gönderdim anında ve müşteri hizmetlerinden beni arayıp Wi-Fi kartının problemli olduğunu değişim yapmadan önce müşteri memnuniyeti açısından 128 GB SSD'yi 256 GB yaparak tamir edip göndermeyi teklif ettiler ve kabul ettim. 1 ay sonra mavi ekran problemi almaya başladım ve 5. kez servise gittiğinde anakartın arızalı olduğunu kabul ettirebildim en sonunda. Direk iade aldım paramı ve kesinlikle bir daha Lenovo tercih etmeyeceğim. Servis çok ilgisiz ve kötü.
Bilginize.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı