Lenovo Legion Y520 Alınır mı?

M
Merhabalar,

Mart ayında Y520 I5 16 GB RAM 1050 4GB modelini satın almıştım.
Fabrikasyon olarak Wi-Fi kartı arızalı geldi şansıma. Sürekli BIOS ayarlarından disable-enable yaptığımda kapanana kadar kullanabiliyordum Wi-Fi'sini. ilk servise gönderdiğimde problem olmadığını belirttiler gelir gelmez aynı sorunu yaşayınca geri gönderdim anında ve müşteri hizmetlerinden beni arayıp Wi-Fi kartının problemli olduğunu değişim yapmadan önce müşteri memnuniyeti açısından 128 GB SSD'yi 256 GB yaparak tamir edip göndermeyi teklif ettiler ve kabul ettim. 1 ay sonra mavi ekran problemi almaya başladım ve 5. kez servise gittiğinde anakartın arızalı olduğunu kabul ettirebildim en sonunda. Direk iade aldım paramı ve kesinlikle bir daha Lenovo tercih etmeyeceğim. Servis çok ilgisiz ve kötü.
Bilginize.
Lenovo y520'den soguttun beni. Yarin gidip alacaktim. Vazgectim bu yorumundan sonra. :)

Son düzenleyen: Moderatör:
marka fanlıgına gerek yok. Bende y520 alcaktım kronık klavye sorunundan sonra vazgectım. Dell 7577 aldım herhangı bır problem yok ısınma sorunu falanda yok temmuzun ortasında 85 -90 dereceyı gorupte ısınıyor dıyenler laptoptan anlamıyordur. Dell kullanıyorum memnunum . Kasa kalitesi falanda gayet güzel tavsiye ederim

marka fanlıgına gerek yok. Bende y520 alcaktım kronık klavye sorunundan sonra vazgectım. Dell 7577 aldım herhangı bır problem yok ısınma sorunu falanda yok temmuzun ortasında 85 -90 dereceyı gorupte ısınıyor dıyenler laptoptan anlamıyordur. Dell kullanıyorum memnunum . Kasa kalitesi falanda gayet güzel tavsiye ederim

Ben Dell'i alacağım zaman, yanlış adaptör sorunu vardı ve Türkiye servisi önce değişim yaptı, sonrada artık yapmayacaz demişti. Bu sebeple Lenovo aldım. Sonra Dell tekrar adaptör değişimi yapmaya başladı. Yani piyasadaki hemen her markada kronik sorunlar, problemler var.

Evet Biraz şans işi ne yazık ki günümüzde teknoloji.. Fakat 1 Adım öne çıkan marka gözümde şu an için monster ve Tulpar T5 Modelini satın aldım. illa ki başka müşteriler tarafından yapılan şikayetler vs. var fakat hiçbiri çözümsüz kalmamış.. Hem 14 gün deneyip koşulsuz iade etmemek harika bir şey bence.. Aldığım modelde hiçbir sorun yok şu an için..

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı