Lenovo Legion Y520 Alınır Mı?

@Msevket44 öneriniz için teşekkür ederim. @ProfTech acayip kararsız kalıyorum ilk başta 3000 TL olarak yola başladım sonra 4000 TL sonra ise 5000 TL dizüstü bilgisayarlara baktım. 5298 TL olan Lenovo Legion Y520 almak istiyorum ancak bütçeyi çok zorlayacak. Peki 3-4 ay bekleyip dizüstü bilgisayar alsam sizce fiyatları düşer mi ?

@Msevket44 öneriniz için teşekkür ederim. @ProfTech acayip kararsız kalıyorum ilk başta 3000 TL olarak yola başladım sonra 4000 TL sonra ise 5000 TL dizüstü bilgisayarlara baktım. 5298 TL olan Lenovo Legion Y520 almak istiyorum ancak bütçeyi çok zorlayacak. Peki 3-4 ay bekleyip dizüstü bilgisayar alsam sizce fiyatları düşer mi ?
Bilemem düşer mi yükselir mi? Merkez bankası faizleri arttırdıgı halde durum böyle. 6.17 civarı şuan. Ona göre siz karar verin. Ne desem yalan olur. Ekonomist değilim sonuçta. Ama hiç düşeceğini sanmıyorum açıkcası. Recep üstadımız 8 TL olacak diyor yaza. Yapacagın en iyi şey indirimleri takip etmen. Haftasonları hep indirim olur.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı