Lenovo Legion Y520 laptopa Windows 8.1 kurulur mu?

ErgunPlak

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar Windows 10 ile gelmiş bir dizüstü bilgisayarım var. Ben buna Windows 8.1 Pro kurmak istiyorum fakat kurunca driver sıkıntısı yaşayabilme ihtimalim var mıdır? Cihaz:
Lenovo Legion Y520
i7 7770 HQ
GTX 1060
16 GB RAM
256 GM M.2 SSD + 2 TB HDD

Şu an Windows 10 Home kurulu bir de Lenovo'nun Nerve Sense uygulaması var Turbo fan internet önceliği gibi şeyleri ayarlayabildiğim o programı kaybetmek istemiyorum. Turbo fanı bazen çok işime yarıyor. 2023 sonuna kadar güncelleme desteği devam edecekmiş bende o tarihe kadar kullanmak istiyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar Windows 10 ile gelmiş bir dizüstü bilgisayarım var. Ben buna Windows 8.1 Pro kurmak istiyorum fakat kurunca driver sıkıntısı yaşayabilme ihtimalim var mıdır? Cihaz:
Lenovo Legion Y520
i7 7770 HQ
GTX 1060
16 GB RAM
256 GM M.2 SSD + 2 TB HDD

Şu an Windows 10 Home kurulu bir de Lenovo'nun Nerve Sense uygulaması var Turbo fan internet önceliği gibi şeyleri ayarlayabildiğim o programı kaybetmek istemiyorum. Turbo fanı bazen çok işime yarıyor. 2023 sonuna kadar güncelleme desteği devam edecekmiş bende o tarihe kadar kullanmak istiyorum.
Ben kullanıyorum çok memnunum.

Benimle benzer bir cihaz mı kullanıyorsunuz yoksa aynı cihazımı eğer aynı cihazı kullanıyor iseniz ne gibi farklar oluyor cihazda olum olumsuz kısaca bahsedebilir misiniz?

Benim sistemim kötü diyebilirim Win 10'dan 8.1'e geçtim ve memnunum işte en büyük fark Windows bölümünü açtığımda sayfa çıkması oluyordu alıştım onun dışında hiçbir fark göremedim hatta daha hızlı diyebilirim ekran kartım GT720M RAM 6 GB işlemcim i5 3317U.

Yeni konular

Geri
Yukarı