Lenovo Legion Y520 PUBG sorunu

• Konuyu başlatan Lonis
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 0
  • Görüntüleme 364

Lonis

Hectopat
Arkadaşlar 2. el bilgisayar aldım o yüzden tedirginim, PUBG'de silah bazen tutukluk yapıyordu, 1 silahın şarjörü bittiğinde diğerine geçerken ilk birkaç saniye sıkmıyordu veya yürürken sürekli yumruk atarsam birkaç saniyeliğine gidiyordu, anlayacağınız sol tık gidiyordu bazen, touchpadden tıklasam da değişmiyordu. Birkaç kere de sağ tık gitti, oyunu sil yükle yaptım bütün ayarları varsayılan yaptım, en başta düzelmedi ama PC'yi yeniden başlatınca düzeldi. Bu sefer de FPS düştü çok fena, ben de tekrar sil yükle yaptım şimdi yine benzer bir sorun var, touchpadden tıklamaya çalışırsam sürekli yumruk takılıyor aynı şekilde, ama mousedan tıklarsam çözülüyor, 1 kere de mouseda tutukluk yaşadım, yani böyle böyle şeyler oluyor çok tedirginim.

Sıkıntı PUBG'de mi, bilgisayarımda mı?
Arkadaşlar touchpad da olması normalmiş,başka pc de denedim,lakin sabah tutukluk yaptığında mousedan mı yapmıştı touchpad dan mı yapmıştı hatırlayamıyorum şuan.
Arkadaşlar oyunu silip yükleyin ,bende düzeldi sorun,takmayın böyle şeylere

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı