Lenovo Legion Y530 laptop nasıl?

Altı ızgaralı, çift fan. Deneyimlemedim ama kağıt üstünde ve duyduğum kadarıyla soğutması iyi.

Lenovo Legion Y530 Review

Bu yukarıdaki linkte yazana göre 15 dakika 1080p video izleyince 97°F (36°C) görmüş.
Yine 15 dakika boyunca 1080p Middle Earth: Shadow of War oynamışlar, 117°F (47°C) görmüş.

Derin bilgim yok ama aynı sitede diğer birkaç laptopla kıyasladım, hemen hemen aynı sonuçlar. Isıtma sistemi iyi ama mucizevi de değil.

Bu arada ben de aynısını almayı düşünüyorum ama 81FV000YTX olan en düşük modelini, mühendislik programları ve oyun için kullanacağım inşallah. Hala şüphelerim var ama.

Review incelemiştim geçen güzel görünüyordu. Gaming diye bağıırmayan çok hoş bir laptop dizaynı var. Fanların yük altında 40 desibel civarı çalışması baya hoşuma gitmişti. Tek emin olamadığım nokta kullanılan ısı boruları sayısının soğutmaya yetip yetmeyeceği ama 1050ti versiyonda sıkıntı olacağını sanmıyorum. Bir de size tavsiyem bütçeniz varsa 1060 bakmanız çünkü oyunlarda yaklaşık %40 performans artışı sağlıyor ki bu demektir ki 1050ti'a göre uzun vadede kasma potansiyeli daha az olacaktır.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı