Lenovo Legion Y540-15IRH laptop işlemci değiştirme

Ryzen olanın daha az ısınacağını düşünüyorum ancak klavye ısınırsa hiçbirşeye benzemez o laptop. Daha önce de böyle konular oluşturmuştum ve 2 kişi daha bu ısınmadan muzdaribim diyordu. HP Pavilion Gaming 1U5S5EA 15-dk1008nt i5-10300H 8G 512G 1650Ti 4 Fiyatları ve Özellikleri bu ürüne bakıyorum. Videolları vs. pek yok ancak dolar bu haldeyken alınabilecek tek cihaz bu:(

Doğrudur hocam 4600H daha az ısınır, şu Pavilion Gaming'lerin 16 inç 144Hz modeli gelse çok iyi bir seçenek olur ama hala neden inatla 60Hz satıyorlar anlamıyorum. Ve ısınma sorunu sadece Pavilion Gaming'ler de değil Omen'de de var.

Doğrudur hocam 4600H daha az ısınır, şu Pavilion Gaming'lerin 16 inç 144Hz modeli gelse çok iyi bir seçenek olur ama hala neden inatla 60Hz satıyorlar anlamıyorum. Ve ısınma sorunu sadece Pavilion Gaming'ler de değil Omen'de de var.

Bu durumda HP'yi eleyip Monster'ın stok yenilemesini bekleyeceğim gibi gözüküyor:(

Hocam Monster'de de aynı şikayetler var maalesef bence imkanınız varsa az daha bekleyin ve bütçe arttırın 11.11 ve Black Friday indirimleri olacak gelecek ay.

11.11 ve Black Friday(27.11) uzak zamanlar hocam. Canlı derslerim var. Onun için acele etmeye çalışıyorum.

Geri
Yukarı