Lenovo notebook garanti başlama tarihi yanlış

cihanryzen

Femtopat
Daha fazla  
Selam, Hepsiburada.com üzerinden 14 Ocak 2021 tarihinde bir notebook aldım, 18 Ocak 2021'de elime ulaştı ancak bugün fark ettim ki cihazın garantisi yaklaşık 2 ay önce başlamış. Acaba bu iade edilmiş ürün olabilir mi? Kutunun üstünde fabrikada yapıştırılmış ve "bu sticker daha önce yırtılmışsa ürünü teslim almayın" denilen sticker yırtılmamıştı,

Adsız.png

Kutuyu açarken ben yırttım ama emin olamadım, tekrar yapıştırılması zor bir şey değil.

Selam, Hepsiburada.com üzerinden 14 Ocak 2021 tarihinde bir notebook aldım, 18 Ocak 2021'de elime ulaştı ancak bugün fark ettim ki cihazın garantisi yaklaşık 2 ay önce başlamış. Acaba bu iade edilmiş ürün olabilir mi? Kutunun üstünde fabrikada yapıştırılmış ve "bu sticker daha önce yırtılmışsa ürünü teslim almayın" denilen sticker yırtılmamıştı,

Eki Görüntüle 846913

Kutuyu açarken ben yırttım ama emin olamadım, tekrar yapıştırılması zor bir şey değil.

Lenovo destek ğe mail olarak şikayetinizi atın ve ektede faturasını yollayın ilgilenecektirler.

Eki Görüntüle 846913

Aynı sorunu ben de yaşadım. Arayıp durumu bildir. Güncelleme yaparlar.

Lenovo destek ğe mail olarak şikayetinizi atın ve ektede faturasını yollayın ilgilenecektirler.
Aynı sorunu ben de yaşadım. Arayıp durumu bildir. Güncelleme yaparlar.
Teşekkürler, yarın desteği arayacağım ancak sorun garanti süresi değil çünkü zaten normalde 2 yıl olan ve aldığım tarihte başlasa 2023ün ilk ayında bitecek olan garanti süresi 2023ün 4. ayında bitiyor yani görseldeki garanti başlama tarihinden itibaren 2.5 yıl. Benim sorum bu ürün daha önce iade edilmiş sonra tekrar paketlenip satılmış olabilir mi ?

Teşekkürler, yarın desteği arayacağım ancak sorun garanti süresi değil çünkü zaten normalde 2 yıl olan ve aldığım tarihte başlasa 2023ün ilk ayında bitecek olan garanti süresi 2023ün 4. ayında bitiyor yani görseldeki garanti başlama tarihinden itibaren 2.5 yıl. Benim sorum bu ürün daha önce iade edilmiş sonra tekrar paketlenip satılmış olabilir mi ?
İhtimal dahilinde. Ama kesin cevap veremeyiz tahmin edebileceğiniz üzere.

Olabilir yapıyorlar ama kesin bilemeyiz.

Teşekkürler, yarın desteği arayacağım ancak sorun garanti süresi değil çünkü zaten normalde 2 yıl olan ve aldığım tarihte başlasa 2023'ün ilk ayında bitecek olan garanti süresi 2023'ün 4. ayında bitiyor yani görseldeki garanti başlama tarihinden itibaren 2.5 yıl. Benim sorum bu ürün daha önce iade edilmiş sonra tekrar paketlenip satılmış olabilir mi?

O stickerı ben açtım diyorsunuz olmayabilirde olabilirde.

İhtimal dahilinde. Ama kesin cevap veremeyiz tahmin edebileceğiniz üzere.
Olabilir yapıyorlar ama kesin bilemeyiz.
O stickerı ben açtım diyorsunuz olmayabilirde olabilirde.
Teknik destekte öyle bi durum olmadığını söyleyeceklerdir büyük ihtimalle ama sizce iade etmeli miyim 1 hafta daha cayma hakkım var. Üründen gayet memnunum aslında sağına soluna baktım bi çizik filan da göremedim.

Teknik destekte öyle bi durum olmadığını söyleyeceklerdir büyük ihtimalle ama sizce iade etmeli miyim 1 hafta daha cayma hakkım var. Üründen gayet memnunum aslında sağına soluna baktım bi çizik filan da göremedim.
Mantıklı ve geçerli bir açıklama yaparlar ve cihazda herhangi bir sorun olmadığından emin olursanız kullanabilirsiniz.

Ama satın alırken her elektronik ürün alındığı gün garantiye işlemeli. Üstüne de gidebilirsiniz.

Geri
Yukarı