Lenovo P2 gibi Şarjı Uzun Giden Telefon Tavsiyesi

mcakan

Kilopat
Merhaba arkadaşlar, bir yıldır kullandığım Lenovo P2'yi telefonun şarjının yeterli gelmemesinden dolayı kardeşime verdim. Şu aralar yeni telefon arayışındayım. Batarya konusunda P2'ye yakın telefon bakıyorum. Tavsiyeleriniz var mı? Yenisini almayı düşündüm ama malum P2 ömrünü tamamlamış, güncelleme falan almıyor artık. Yorumlarınız bekliyorum. Teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
P2 batarya performansı olarak efsaneleşmiş modeller arasında ilk 3'te yer alabilecek güçte. Batarya süresinin sizi tatmin etmemesi gerçekten çok enteresan. 12- 14 saat ekran süresi verebiliyorken ben XA ile zoru zoruna 4 saati yakalayabiliyorum. :(

Fakat batarya performansı olarak Mi Note 5 Pro, Mi Max 2 bakılabilir.

Xiaomi mi max 2
Xiaomi mi note 2
Oyun android surumu vb onemli degilse oukitel k10000 alabilirsin pili 4 gun gidiyor

Zaten P2 Amoled ekran kullanmasıda büyük bir artı bu saydığım modeller üzerinde. Arkadaşa şu fuarda tanıtılan ''Energizer Power Max P16K Pro'' tavsiye etmek gerek. Gerçek anlamda P2 modelini açık ara tokatlayabilecek tek cihaz batarya anlamında.

Yok arkadaşlar bi yanlış anlaşılma olmuş galiba. Telefondan çok memnundum zaten batarya az geliyor diye bişey demedim. Kardeşimin telefonunun şarjı gitmediği için p2'yi ona verdim. Sadece almışken daha güncel bir telefon alayım dedim. Sonuçta p2 oreo falan almıyor. Bataryası mükemmel zaten telefonun. Hatta tekrardan sıfırını almayı düşünmüyor değilim.

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı