Lenovo P580 5GHz Wi-Fi'ı görmüyor

enesaak

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
İyi günler. Modemimde hem 2.4GHz hem de 5GHz var. Laptopum önceden Windows 10'du ve formatla Windows 8.1'e düşürdüm. Fakat format öncesinde Wi-Fi'da 5GHz gören laptopum şu an görmüyor. Acaba sorun nerede olabilir? Laptopun modeli Lenovo P580.

Sürücülerini yükledin mi?

Windows'un yüklediği driverdan kaynaklı olabilir. Kendiniz bir driver Update yaparsanız büyük ihtimalle düzelicektir.

Driver kurulumunu yaptınız mı? Windows 10 çoğu Driver'ı bulup kendisi kuruyor. Windows 8.1'de böyle bir özellik yok.

Windows Update'den gelen güncellemelirin hepsini yaptım isteğe bağlı güncelleştirmelerde dahil fakat görmüyor acaba gerekli sürücüleri nereden bulabilirim sadece ekran kartımın güncellemesini GeForce Experience ile yaptım

Hocam 8.1 de otomatik driver kuruyor. Microsoft kendi sitesinde bir başlık altında bu özellikten bahsetmiş.

1623945114890.png

Windows Update'den gelen güncellemelirin hepsini yaptım isteğe bağlı güncelleştirmelerde dahil fakat görmüyor acaba gerekli sürücüleri nereden bulabilirim sadece ekran kartımın güncellemesini GeForce Experience ile yaptım
Aygıt yöneticisinden ağ bağdaştırıcıları başlığı altında wifi adaptörünün modeli olması gerek, modeline göre google ile aratarak kendi sitesinden en güncel driveri kurabilirsiniz.

Aygıt yöneticisinden ağ bağdaştırıcıları başlığı altında Wi-Fi adaptörünün modeli olması gerek, modeline göre Google ile aratarak kendi sitesinden en güncel driveri kurabilirsiniz.

Direk yüklenen setupı açmam ve ekrandaki yönergeleri takip etmek yeterli olur değil mi?

Yeni konular

Geri
Yukarı