Lenovo RTX 3060 laptop Witcher 3'te 60 FPS veriyor

JonTargaryen

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba. Lenovo 3060 RTX ekran kartı, AMD Ryzen 5 5600h işlemci, 16 RAM - 6 GB ekran kartı, 165 Hz monitor laptopa sahibim. Ideapad Gaming 3 ama oyunlarda aşırı düşük FPS alıyorum. Oyunu açar açmaz laptop çok ısınıyor. CPU sıcaklık 85leri görüyor. Ayrıyeten Witcher 3 gibi oyundan 60 FPS, Cyberpunk 77'den 50 FPS orta ayarlarda bir de. Bu mantıklı mı? Her türlü sürücü güncelledim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar merhaba. Lenovo 3060 RTX ekran kartı, AMD Ryzen 5 5600h işlemci, 16 RAM - 6 GB ekran kartı, 165 Hz monitor laptopa sahibim. Ideapad Gaming 3 ama oyunlarda aşırı düşük FPS alıyorum. Oyunu açar açmaz laptop çok ısınıyor. CPU sıcaklık 85leri görüyor. Ayrıyeten Witcher 3 gibi oyundan 60 FPS, Cyberpunk 77'den 50 FPS orta ayarlarda bir de. Bu mantıklı mı? Her türlü sürücü güncelledim.
En son sürücünüz bu.
Laptop tam modeli nedir?

Termal bakımları ne zaman yapıldı?

Hocam bilgisayarı alalı 2 hafta olmadı daha.

Oyuna girip Görev Yöneticisi'nden GHz'ni SS alıp atar mısın ısınıyor olabilir idepadlarde ısınma sorunu var.

Hocam 3.9- 4 arası gidip geliyor GHz.

Sıcaklıklar noramal. Cyberpunk değerleri normal geldi bana. MSI Afterburner'dan CPU ve GPU kullanımlarına bakar mısın?

Kanka Cyberpunk girdim mesela. GPU sıcaklık 64 derece ama kullanımı 5 çok az. CPU sıcaklık 85'lerde kullanımı 50-60 arası ger görki FPS 60 GeForce Experience ile giriş yapıyorum o optimize ediyor zaten.

En son sürücünüz bu.
Laptop tam modeli nedir?
lenovo ideapad Gaming 3 ismi hocam

Son düzenleme:
Hocam bilgisayarı alalı 2 hafta olmadı daha.

Hocam 3.9- 4 arası gidip geliyor GHz.

Kanka Cyberpunk girdim mesela. GPU sıcaklık 64 derece ama kullanımı 5 çok az. CPU sıcaklık 85'lerde kullanımı 50-60 arası ger görki FPS 60 GeForce Experience ile giriş yapıyorum o optimize ediyor zaten.

Lenovo Ideapad Gaming 3 ismi hocam

Grafikleri Ultra yapıp dener misin?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Buradaki ayarlara göre çok az FPS alıyorsunuz, aynı ayarları yapıp deneyin, tabii ki CP77 Update aldı FPS değişmiş olabilir ama o kadar az vermesi saçma.

Ve performans modunda çalıştırdığından emin ol bilgisayarı.

Geri
Yukarı