Çözüldü Lenovo S340 için RAM önerisi

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Hocam, bir de AIDA64 ile bakın. DIMM menüsünden bellek aygıtlarını kontrol edin.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu video size yardımcı olabilir belki hocam, bir bakın isterseniz.
Videodan anladıığım kadarı ile stock RAM lehimli. 1 slot belki upgrade etme imkanım var.

Hocam, RAM zaten gömülü. Çalışma hızını Windows 2666 MHz olarak gösteriyor. CL değerini bilmiyoruz. RAM aslında nedir? Bunu da bilmiyoruz.

Doğru hocam. Bu da bir seçenek. Garantisi olmasa bile ücretli olarak yaparlar. Sorumluluk onlarda olur.

Eger laptopun garantisi varsa garanti servisine gidip 4 GB RAM daha takar mısınız diyebilirsiniz onlar uygun RAM'i bulup takarlar ama bedavaya degil.
Servisi aradım. Modeli söyledim ama cevap vermedi. Dedim en ucuz RAM ne kadar dedim. Bana 4 GB RAM için 680 lira dedi. RAM ve işçilik fiyatı. Zaten kasası kolay açılıyor. Kendim takarım. O yüzden.

Hocam, fiyat olarak fazla para istemişler. Zaten kolay bir işlem.

CPU-Z adlı programı indirip "Memory" ve "SPD" sekmelerinin ekran görüntüsünü atın lütfen.
1 Slot yazan yere basın(CPU Z'de) sonra slot 2'yi seçin. Ve fotografını atın.

Bu olabilir mi?

Dosya Ekleri

• asdasdasdasdasdasd.PNG
    asdasdasdasdasdasd.PNG
    4,9 KB · Görüntüleme: 39

Geri
Yukarı