Lenovo V14 G2 82KC0002TX vs HP 255 G8 4P302ES

Enes_Tiryaki

Hectopat
Yer
Üsküdar/İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Arkadaşım benden laptop önerisi istedi ve bütçesi 6-7 binmiş ve LoL, Valorant, pubgm vs. tarzı sistemi çok zorlamayacak oyunlar oynayacak, ben biraz araştırdım ve gözüme 2 tane laptop takıldı; HP 255 G8 + herhangi bir HDD ve Lenovo V14 G2.

Sizce hangisini önereyim? Veya direkt başka bir öneriniz var mıdır?

Lenovo olanı alsın.

Nedeniyle birlikte söyler misin? Lenovo'nun ekranı 14 inç ve Dual channel da değil. HP olan 2x8GB Dual channel ve 15.6inç. HP bana daha mantıklı geliyor.(dediğine karşı çıkmak için değil merak ettiğimden soruyorum)

Ekstra olarak HP olan bin lira daha ucuz.

Nedeniyle birlikte söyler misin? Lenovo'nun ekranı 14 inç ve Dual channel da değil. HP olan 2x8GB Dual channel ve 15.6inç. HP bana daha mantıklı geliyor.(dediğine karşı çıkmak için değil merak ettiğimden soruyorum)

Ekstra olarak HP olan bin lira daha ucuz.

İşlemci daha iyi buna bağlı olarak GPU bir tık daha iyi açar içini Dual channel yapar çok sorun değil Lenovo'da M.2 SSD var HP SATA galiba emin değilim.

İşlemcisi daha iyi ve Dual channel RAM'i, ama 15.6 kısmını kaçırmışım oyun için daha iyi olur.

İşlemci daha iyi buna bağlı olarak GPU bir tık daha iyi açar içini Dual channel yapar çok sorun değil Lenovo'da M.2 SSD var HP SATA galiba emin değilim.

Sizce hangisini önereyim çok kararsız kaldım, yanlış bir şey de söylemek istemiyorum benim yüzümden pişmanlık çekmesin diye.

Sizce hangisini önereyim çok kararsız kaldım, yanlış bir şey de söylemek istemiyorum benim yüzümden pişmanlık çekmesin diye.

Ben olsam işlemci için inçten feragat eder Lenovo + RAM alırdım.

Yeni konular

Geri
Yukarı